Skiweer Vilnius
Weersverwachting in het district Vilnius voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in het district Vilnius voor 7 dagen
Weer Vilnius
Weer in het district Vilnius voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het district Vilnius voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Vilnius
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 215 m | Dal 180 m |
|---|---|---|
wo | 6/11 °C | 7/11 °C |
do | 2/17 °C | 3/17 °C |
vr | 6/20 °C | 7/20 °C |
za | 8/21 °C | 9/21 °C |
zo | 10/21 °C | 11/21 °C |
ma | 10/19 °C | 11/19 °C |
di | 12/26 °C | 13/26 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 215 m | 6/11 °C | 2/17 °C | 6/20 °C | 8/21 °C | 10/21 °C | 10/19 °C | 12/26 °C |
| Dal 180 m | 7/11 °C | 3/17 °C | 7/20 °C | 9/21 °C | 11/21 °C | 11/19 °C | 13/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 215 m | Dal 195 m |
|---|---|---|
wo | 6/11 °C | 7/11 °C |
do | 2/17 °C | 3/17 °C |
vr | 6/20 °C | 7/20 °C |
za | 8/21 °C | 9/21 °C |
zo | 10/21 °C | 11/21 °C |
ma | 10/19 °C | 11/19 °C |
di | 12/26 °C | 13/26 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 215 m | 6/11 °C | 2/17 °C | 6/20 °C | 8/21 °C | 10/21 °C | 10/19 °C | 12/26 °C |
| Dal 195 m | 7/11 °C | 3/17 °C | 7/20 °C | 9/21 °C | 11/21 °C | 11/19 °C | 13/26 °C |
1-2 van 2 skigebieden



