Skiweer Ain

Weersverwachting in het departement Ain voor 5 Skigebieden - Weer in de bergen in het departement Ain voor 7 dagen


Weer Ain

Weer in het departement Ain voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het departement Ain voor 5 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Ain

1-5 van 5 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1680 m Dal 900 m
vr
sneeuwbuien
-4/0 °C -1/2 °C
za
sneeuwval
-3/2 °C 0/10 °C
zo
bewolkt
-2/6 °C 1/10 °C
ma
sneeuwbuien
1/2 °C 4/12 °C
di
buien
2/6 °C 5/10 °C
wo
bewolkt
4/13 °C 7/17 °C
do
zonnig
5/16 °C 8/20 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
buien
wo
bewolkt
do
zonnig
Berg 1680 m -4/0 °C -3/2 °C -2/6 °C 1/2 °C 2/6 °C 4/13 °C 5/16 °C
Dal 900 m -1/2 °C 0/10 °C 1/10 °C 4/12 °C 5/10 °C 7/17 °C 8/20 °C

Weer in skigebied Berg 1533 m Dal 1000 m
vr
sneeuwbuien
-3/1 °C 0/2 °C
za
sneeuwval
-4/2 °C -1/10 °C
zo
bewolkt
-2/7 °C 1/11 °C
ma
ijzel
1/8 °C 5/12 °C
di
buien
2/7 °C 5/11 °C
wo
bewolkt
3/13 °C 6/17 °C
do
zonnig
5/16 °C 8/20 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
ijzel
di
buien
wo
bewolkt
do
zonnig
Berg 1533 m -3/1 °C -4/2 °C -2/7 °C 1/8 °C 2/7 °C 3/13 °C 5/16 °C
Dal 1000 m 0/2 °C -1/10 °C 1/11 °C 5/12 °C 5/11 °C 6/17 °C 8/20 °C

Weer in skigebied Berg 1240 m Dal 950 m
vr
sneeuwbuien
1/2 °C 1/2 °C
za
sneeuwval
0/2 °C 0/12 °C
zo
bewolkt
1/12 °C 1/13 °C
ma
buien
6/13 °C 6/14 °C
di
bewolkt
7/12 °C 7/13 °C
wo
helder
7/18 °C 7/19 °C
do
zonnig
8/20 °C 8/21 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
helder
do
zonnig
Berg 1240 m 1/2 °C 0/2 °C 1/12 °C 6/13 °C 7/12 °C 7/18 °C 8/20 °C
Dal 950 m 1/2 °C 0/12 °C 1/13 °C 6/14 °C 7/13 °C 7/19 °C 8/21 °C

Weer in skigebied Berg 1350 m Dal 1100 m
vr
sneeuwbuien
1/2 °C 1/2 °C
za
sneeuwval
-1/2 °C 0/12 °C
zo
bewolkt
0/11 °C 1/13 °C
ma
buien
4/11 °C 6/14 °C
di
bewolkt
5/9 °C 7/13 °C
wo
helder
7/18 °C 7/19 °C
do
zonnig
6/18 °C 8/21 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
helder
do
zonnig
Berg 1350 m 1/2 °C -1/2 °C 0/11 °C 4/11 °C 5/9 °C 7/18 °C 6/18 °C
Dal 1100 m 1/2 °C 0/12 °C 1/13 °C 6/14 °C 7/13 °C 7/19 °C 8/21 °C

Weer in skigebied Berg 1181 m Dal 1070 m
vr
sneeuwval
-3/0 °C 1/5 °C
za
sneeuwval
-2/2 °C -1/10 °C
zo
bewolkt
-1/6 °C 0/13 °C
ma
onweer
2/8 °C 4/13 °C
di
buien
3/6 °C 5/11 °C
wo
bewolkt
5/13 °C 7/20 °C
do
zonnig
6/16 °C 6/20 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
onweer
di
buien
wo
bewolkt
do
zonnig
Berg 1181 m -3/0 °C -2/2 °C -1/6 °C 2/8 °C 3/6 °C 5/13 °C 6/16 °C
Dal 1070 m 1/5 °C -1/10 °C 0/13 °C 4/13 °C 5/11 °C 7/20 °C 6/20 °C
1-5 van 5 skigebieden