Skiweer Pays de Gex

Weersverwachting in Pays de Gex voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in Pays de Gex voor 7 dagen


Weer Pays de Gex

Weer in Pays de Gex voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Pays de Gex voor 3 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Pays de Gex

1-3 van 3 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1680 m Dal 900 m
vr
sneeuwbuien
-4/0 °C -1/2 °C
za
sneeuwval
-3/2 °C 0/10 °C
zo
bewolkt
-2/6 °C 1/10 °C
ma
sneeuwbuien
1/2 °C 4/12 °C
di
buien
2/6 °C 5/10 °C
wo
bewolkt
4/13 °C 7/17 °C
do
zonnig
5/16 °C 8/20 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
buien
wo
bewolkt
do
zonnig
Berg 1680 m -4/0 °C -3/2 °C -2/6 °C 1/2 °C 2/6 °C 4/13 °C 5/16 °C
Dal 900 m -1/2 °C 0/10 °C 1/10 °C 4/12 °C 5/10 °C 7/17 °C 8/20 °C

Weer in skigebied Berg 1533 m Dal 1000 m
vr
sneeuwbuien
-3/1 °C 0/2 °C
za
sneeuwval
-4/2 °C -1/10 °C
zo
bewolkt
-2/7 °C 1/11 °C
ma
ijzel
1/8 °C 5/12 °C
di
buien
2/7 °C 5/11 °C
wo
bewolkt
3/13 °C 6/17 °C
do
zonnig
5/16 °C 8/20 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
ijzel
di
buien
wo
bewolkt
do
zonnig
Berg 1533 m -3/1 °C -4/2 °C -2/7 °C 1/8 °C 2/7 °C 3/13 °C 5/16 °C
Dal 1000 m 0/2 °C -1/10 °C 1/11 °C 5/12 °C 5/11 °C 6/17 °C 8/20 °C

Weer in skigebied Berg 1181 m Dal 1070 m
vr
sneeuwval
-3/0 °C 1/5 °C
za
sneeuwval
-2/2 °C -1/10 °C
zo
bewolkt
-1/6 °C 0/13 °C
ma
onweer
2/8 °C 4/13 °C
di
buien
3/6 °C 5/11 °C
wo
bewolkt
5/13 °C 7/20 °C
do
zonnig
6/16 °C 6/20 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
onweer
di
buien
wo
bewolkt
do
zonnig
Berg 1181 m -3/0 °C -2/2 °C -1/6 °C 2/8 °C 3/6 °C 5/13 °C 6/16 °C
Dal 1070 m 1/5 °C -1/10 °C 0/13 °C 4/13 °C 5/11 °C 7/20 °C 6/20 °C
1-3 van 3 skigebieden