Skiweer Miesbach

Weersverwachting in het bestuursdistrict Miesbach voor 11 Skigebieden - Weer in de bergen in het bestuursdistrict Miesbach voor 7 dagen


Weer Miesbach

Weer in het bestuursdistrict Miesbach voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het bestuursdistrict Miesbach voor 11 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Miesbach

1-11 van 11 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1563 m Dal 850 m
za
sneeuwval
0/2 °C 1/6 °C
zo
zonnig
-4/10 °C -2/13 °C
ma
buien
0/11 °C 2/14 °C
di
bewolkt
4/11 °C 5/13 °C
wo
buien
6/12 °C 9/14 °C
do
buien
5/13 °C 9/15 °C
vr
bewolkt
8/16 °C 11/20 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwval
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
bewolkt
Berg 1563 m 0/2 °C -4/10 °C 0/11 °C 4/11 °C 6/12 °C 5/13 °C 8/16 °C
Dal 850 m 1/6 °C -2/13 °C 2/14 °C 5/13 °C 9/14 °C 9/15 °C 11/20 °C

Weer in skigebied Berg 1580 m Dal 980 m
za
sneeuwbuien
-4/1 °C 1/7 °C
zo
zonnig
-5/8 °C -2/14 °C
ma
buien
0/9 °C 2/16 °C
di
bewolkt
1/10 °C 4/14 °C
wo
buien
5/11 °C 8/15 °C
do
buien
6/13 °C 8/16 °C
vr
bewolkt
7/18 °C 10/20 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
bewolkt
Berg 1580 m -4/1 °C -5/8 °C 0/9 °C 1/10 °C 5/11 °C 6/13 °C 7/18 °C
Dal 980 m 1/7 °C -2/14 °C 2/16 °C 4/14 °C 8/15 °C 8/16 °C 10/20 °C

Weer in skigebied Berg 970 m Dal 800 m
za
ijzel
1/7 °C 1/8 °C
zo
zonnig
-2/14 °C -1/15 °C
ma
buien
2/16 °C 3/17 °C
di
bewolkt
4/14 °C 5/15 °C
wo
buien
8/15 °C 9/16 °C
do
buien
8/16 °C 9/17 °C
vr
bewolkt
10/20 °C 11/21 °C
Weer in
skigebied
za
ijzel
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
bewolkt
Berg 970 m 1/7 °C -2/14 °C 2/16 °C 4/14 °C 8/15 °C 8/16 °C 10/20 °C
Dal 800 m 1/8 °C -1/15 °C 3/17 °C 5/15 °C 9/16 °C 9/17 °C 11/21 °C

Weer in skigebied Berg 1620 m Dal 790 m
za
sneeuwbuien
-4/1 °C 2/8 °C
zo
zonnig
-5/8 °C -1/15 °C
ma
buien
0/9 °C 3/17 °C
di
bewolkt
1/10 °C 5/15 °C
wo
buien
5/11 °C 9/16 °C
do
buien
6/13 °C 9/17 °C
vr
bewolkt
7/18 °C 11/21 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
bewolkt
Berg 1620 m -4/1 °C -5/8 °C 0/9 °C 1/10 °C 5/11 °C 6/13 °C 7/18 °C
Dal 790 m 2/8 °C -1/15 °C 3/17 °C 5/15 °C 9/16 °C 9/17 °C 11/21 °C

Weer in skigebied Berg 1723 m Dal 791 m
za
sneeuwval
-4/1 °C 1/7 °C
zo
zonnig
-5/8 °C -1/14 °C
ma
buien
0/9 °C 3/15 °C
di
bewolkt
1/10 °C 6/14 °C
wo
buien
5/11 °C 10/15 °C
do
buien
6/13 °C 10/16 °C
vr
bewolkt
7/18 °C 12/21 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwval
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
bewolkt
Berg 1723 m -4/1 °C -5/8 °C 0/9 °C 1/10 °C 5/11 °C 6/13 °C 7/18 °C
Dal 791 m 1/7 °C -1/14 °C 3/15 °C 6/14 °C 10/15 °C 10/16 °C 12/21 °C

Weer in skigebied Berg 1191 m Dal 778 m
za
sneeuwbuien
0/2 °C 1/8 °C
zo
zonnig
-3/13 °C -2/15 °C
ma
buien
1/15 °C 2/17 °C
di
bewolkt
3/13 °C 4/15 °C
wo
buien
7/14 °C 8/16 °C
do
buien
7/15 °C 8/17 °C
vr
bewolkt
9/19 °C 10/21 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
bewolkt
Berg 1191 m 0/2 °C -3/13 °C 1/15 °C 3/13 °C 7/14 °C 7/15 °C 9/19 °C
Dal 778 m 1/8 °C -2/15 °C 2/17 °C 4/15 °C 8/16 °C 8/17 °C 10/21 °C

Weer in skigebied Berg 1026 m Dal 832 m
za
ijzel
0/6 °C 1/7 °C
zo
zonnig
-3/13 °C -2/14 °C
ma
buien
1/15 °C 2/16 °C
di
bewolkt
3/13 °C 4/14 °C
wo
buien
7/14 °C 8/15 °C
do
buien
7/15 °C 8/16 °C
vr
bewolkt
9/19 °C 10/20 °C
Weer in
skigebied
za
ijzel
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
bewolkt
Berg 1026 m 0/6 °C -3/13 °C 1/15 °C 3/13 °C 7/14 °C 7/15 °C 9/19 °C
Dal 832 m 1/7 °C -2/14 °C 2/16 °C 4/14 °C 8/15 °C 8/16 °C 10/20 °C

Weer in skigebied Berg 914 m Dal 834 m
za
ijzel
1/6 °C 1/6 °C
zo
zonnig
-2/13 °C -2/13 °C
ma
buien
2/14 °C 2/14 °C
di
bewolkt
5/13 °C 5/13 °C
wo
buien
9/14 °C 9/14 °C
do
buien
9/15 °C 9/15 °C
vr
bewolkt
11/20 °C 11/20 °C
Weer in
skigebied
za
ijzel
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
bewolkt
Berg 914 m 1/6 °C -2/13 °C 2/14 °C 5/13 °C 9/14 °C 9/15 °C 11/20 °C
Dal 834 m 1/6 °C -2/13 °C 2/14 °C 5/13 °C 9/14 °C 9/15 °C 11/20 °C

Weer in skigebied Berg 890 m Dal 780 m
za
buien
1/7 °C 1/8 °C
zo
zonnig
-2/14 °C -1/15 °C
ma
buien
2/16 °C 3/17 °C
di
bewolkt
4/14 °C 5/15 °C
wo
buien
8/15 °C 9/16 °C
do
buien
8/16 °C 9/17 °C
vr
bewolkt
10/20 °C 11/21 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
bewolkt
Berg 890 m 1/7 °C -2/14 °C 2/16 °C 4/14 °C 8/15 °C 8/16 °C 10/20 °C
Dal 780 m 1/8 °C -1/15 °C 3/17 °C 5/15 °C 9/16 °C 9/17 °C 11/21 °C

Weer in skigebied Berg 882 m Dal 840 m
za
ijzel
1/5 °C 1/6 °C
zo
zonnig
-2/12 °C -2/13 °C
ma
buien
2/13 °C 2/14 °C
di
bewolkt
5/12 °C 5/13 °C
wo
buien
9/13 °C 9/14 °C
do
buien
9/14 °C 9/15 °C
vr
bewolkt
11/19 °C 11/20 °C
Weer in
skigebied
za
ijzel
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
bewolkt
Berg 882 m 1/5 °C -2/12 °C 2/13 °C 5/12 °C 9/13 °C 9/14 °C 11/19 °C
Dal 840 m 1/6 °C -2/13 °C 2/14 °C 5/13 °C 9/14 °C 9/15 °C 11/20 °C

Weer in skigebied Berg 815 m Dal 797 m
za
buien
4/13 °C 4/13 °C
zo
helder
1/18 °C 1/18 °C
ma
bewolkt
3/20 °C 3/20 °C
di
helder
5/19 °C 5/19 °C
wo
buien
8/17 °C 8/17 °C
do
buien
8/18 °C 8/18 °C
vr
zonnig
10/22 °C 10/22 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
bewolkt
di
helder
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
Berg 815 m 4/13 °C 1/18 °C 3/20 °C 5/19 °C 8/17 °C 8/18 °C 10/22 °C
Dal 797 m 4/13 °C 1/18 °C 3/20 °C 5/19 °C 8/17 °C 8/18 °C 10/22 °C
1-11 van 11 skigebieden