Skiweer West-Duitsland

Weersverwachting in West-Duitsland voor 108 Skigebieden - Weer in de bergen in West-Duitsland voor 7 dagen


Weer West-Duitsland

Weer in West-Duitsland voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in West-Duitsland voor 108 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: West-Duitsland

51-108 van 108 skigebieden

Weer in skigebied Berg 580 m Dal 510 m
za
buien
3/12 °C 3/12 °C
zo
bewolkt
2/9 °C 2/9 °C
ma
buien
7/11 °C 7/11 °C
di
buien
4/12 °C 4/12 °C
wo
bewolkt
9/15 °C 9/15 °C
do
bewolkt
10/17 °C 10/17 °C
vr
bewolkt
12/19 °C 12/19 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
bewolkt
Berg 580 m 3/12 °C 2/9 °C 7/11 °C 4/12 °C 9/15 °C 10/17 °C 12/19 °C
Dal 510 m 3/12 °C 2/9 °C 7/11 °C 4/12 °C 9/15 °C 10/17 °C 12/19 °C

Weer in skigebied Berg 267 m Dal 210 m
za
buien
4/13 °C 4/14 °C
zo
bewolkt
4/12 °C 4/13 °C
ma
buien
8/13 °C 8/14 °C
di
buien
5/13 °C 5/14 °C
wo
bewolkt
10/16 °C 10/17 °C
do
bewolkt
11/19 °C 11/20 °C
vr
helder
12/20 °C 12/21 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
helder
Berg 267 m 4/13 °C 4/12 °C 8/13 °C 5/13 °C 10/16 °C 11/19 °C 12/20 °C
Dal 210 m 4/14 °C 4/13 °C 8/14 °C 5/14 °C 10/17 °C 11/20 °C 12/21 °C

Weer in skigebied Berg 530 m Dal 480 m
za
regen
4/12 °C 4/13 °C
zo
bewolkt
3/12 °C 3/13 °C
ma
buien
7/12 °C 7/13 °C
di
bewolkt
5/15 °C 5/16 °C
wo
bewolkt
10/15 °C 10/16 °C
do
bewolkt
11/19 °C 11/20 °C
vr
bewolkt
10/20 °C 10/21 °C
Weer in
skigebied
za
regen
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
bewolkt
Berg 530 m 4/12 °C 3/12 °C 7/12 °C 5/15 °C 10/15 °C 11/19 °C 10/20 °C
Dal 480 m 4/13 °C 3/13 °C 7/13 °C 5/16 °C 10/16 °C 11/20 °C 10/21 °C

Weer in skigebied Berg 608 m Dal 552 m
za
bewolkt
4/12 °C 4/12 °C
zo
bewolkt
3/11 °C 3/11 °C
ma
buien
6/12 °C 6/12 °C
di
buien
5/13 °C 5/13 °C
wo
bewolkt
10/15 °C 10/15 °C
do
bewolkt
11/18 °C 11/18 °C
vr
bewolkt
10/19 °C 10/19 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
bewolkt
Berg 608 m 4/12 °C 3/11 °C 6/12 °C 5/13 °C 10/15 °C 11/18 °C 10/19 °C
Dal 552 m 4/12 °C 3/11 °C 6/12 °C 5/13 °C 10/15 °C 11/18 °C 10/19 °C

Weer in skigebied Berg 640 m Dal 560 m
za
regen
3/12 °C 3/12 °C
zo
bewolkt
2/12 °C 2/12 °C
ma
buien
6/12 °C 6/12 °C
di
bewolkt
4/15 °C 4/15 °C
wo
bewolkt
9/15 °C 9/15 °C
do
bewolkt
10/19 °C 10/19 °C
vr
bewolkt
9/20 °C 9/20 °C
Weer in
skigebied
za
regen
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
bewolkt
Berg 640 m 3/12 °C 2/12 °C 6/12 °C 4/15 °C 9/15 °C 10/19 °C 9/20 °C
Dal 560 m 3/12 °C 2/12 °C 6/12 °C 4/15 °C 9/15 °C 10/19 °C 9/20 °C

Weer in skigebied Berg 420 m Dal 380 m
za
buien
3/12 °C 3/13 °C
zo
bewolkt
3/11 °C 3/12 °C
ma
buien
7/12 °C 7/13 °C
di
buien
4/12 °C 4/13 °C
wo
bewolkt
9/15 °C 9/16 °C
do
bewolkt
10/18 °C 10/19 °C
vr
helder
11/19 °C 11/20 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
helder
Berg 420 m 3/12 °C 3/11 °C 7/12 °C 4/12 °C 9/15 °C 10/18 °C 11/19 °C
Dal 380 m 3/13 °C 3/12 °C 7/13 °C 4/13 °C 9/16 °C 10/19 °C 11/20 °C

Weer in skigebied Berg 590 m Dal 546 m
za
helder
1/11 °C 1/11 °C
zo
helder
3/16 °C 3/16 °C
ma
buien
5/16 °C 5/16 °C
di
buien
6/16 °C 6/16 °C
wo
buien
9/17 °C 9/17 °C
do
bewolkt
10/21 °C 10/21 °C
vr
helder
8/20 °C 8/20 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
bewolkt
vr
helder
Berg 590 m 1/11 °C 3/16 °C 5/16 °C 6/16 °C 9/17 °C 10/21 °C 8/20 °C
Dal 546 m 1/11 °C 3/16 °C 5/16 °C 6/16 °C 9/17 °C 10/21 °C 8/20 °C

Weer in skigebied Berg 355 m Dal 313 m
za
buien
4/13 °C 4/14 °C
zo
bewolkt
4/12 °C 4/13 °C
ma
buien
8/13 °C 8/14 °C
di
buien
5/13 °C 5/14 °C
wo
bewolkt
10/16 °C 10/17 °C
do
bewolkt
11/19 °C 11/20 °C
vr
helder
12/20 °C 12/21 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
helder
Berg 355 m 4/13 °C 4/12 °C 8/13 °C 5/13 °C 10/16 °C 11/19 °C 12/20 °C
Dal 313 m 4/14 °C 4/13 °C 8/14 °C 5/14 °C 10/17 °C 11/20 °C 12/21 °C

Weer in skigebied Berg 807 m Dal 752 m
za
ijzel
1/10 °C 1/10 °C
zo
bewolkt
1/10 °C 1/10 °C
ma
buien
5/10 °C 5/10 °C
di
bewolkt
3/13 °C 3/13 °C
wo
bewolkt
8/13 °C 8/13 °C
do
bewolkt
9/17 °C 9/17 °C
vr
bewolkt
8/18 °C 8/18 °C
Weer in
skigebied
za
ijzel
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
bewolkt
Berg 807 m 1/10 °C 1/10 °C 5/10 °C 3/13 °C 8/13 °C 9/17 °C 8/18 °C
Dal 752 m 1/10 °C 1/10 °C 5/10 °C 3/13 °C 8/13 °C 9/17 °C 8/18 °C

Weer in skigebied Berg 583 m Dal 551 m
za
buien
2/11 °C 2/11 °C
zo
bewolkt
2/10 °C 2/10 °C
ma
buien
6/11 °C 6/11 °C
di
buien
3/11 °C 3/11 °C
wo
bewolkt
8/14 °C 8/14 °C
do
bewolkt
9/17 °C 9/17 °C
vr
helder
10/18 °C 10/18 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
helder
Berg 583 m 2/11 °C 2/10 °C 6/11 °C 3/11 °C 8/14 °C 9/17 °C 10/18 °C
Dal 551 m 2/11 °C 2/10 °C 6/11 °C 3/11 °C 8/14 °C 9/17 °C 10/18 °C

Weer in skigebied Berg 620 m Dal 565 m
za
buien
2/11 °C 3/12 °C
zo
bewolkt
2/9 °C 3/10 °C
ma
buien
5/12 °C 6/13 °C
di
buien
3/10 °C 4/11 °C
wo
buien
8/15 °C 9/16 °C
do
bewolkt
9/19 °C 10/20 °C
vr
helder
9/21 °C 10/22 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
bewolkt
vr
helder
Berg 620 m 2/11 °C 2/9 °C 5/12 °C 3/10 °C 8/15 °C 9/19 °C 9/21 °C
Dal 565 m 3/12 °C 3/10 °C 6/13 °C 4/11 °C 9/16 °C 10/20 °C 10/22 °C

Weer in skigebied Berg 582 m Dal 512 m
za
buien
1/13 °C 1/14 °C
zo
bewolkt
1/12 °C 1/13 °C
ma
buien
5/12 °C 5/13 °C
di
buien
2/13 °C 2/14 °C
wo
buien
7/16 °C 7/17 °C
do
bewolkt
9/20 °C 9/21 °C
vr
helder
9/20 °C 9/21 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
bewolkt
vr
helder
Berg 582 m 1/13 °C 1/12 °C 5/12 °C 2/13 °C 7/16 °C 9/20 °C 9/20 °C
Dal 512 m 1/14 °C 1/13 °C 5/13 °C 2/14 °C 7/17 °C 9/21 °C 9/21 °C

Weer in skigebied Berg 376 m Dal 305 m
za
buien
5/15 °C 5/15 °C
zo
bewolkt
5/17 °C 5/17 °C
ma
buien
9/15 °C 9/15 °C
di
buien
9/13 °C 9/13 °C
wo
buien
13/18 °C 13/18 °C
do
helder
10/23 °C 10/23 °C
vr
zonnig
12/26 °C 12/26 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 376 m 5/15 °C 5/17 °C 9/15 °C 9/13 °C 13/18 °C 10/23 °C 12/26 °C
Dal 305 m 5/15 °C 5/17 °C 9/15 °C 9/13 °C 13/18 °C 10/23 °C 12/26 °C

Weer in skigebied Berg 440 m Dal 365 m
za
buien
3/12 °C 4/13 °C
zo
bewolkt
2/10 °C 3/11 °C
ma
buien
7/12 °C 8/13 °C
di
buien
4/13 °C 5/14 °C
wo
bewolkt
9/16 °C 10/17 °C
do
bewolkt
10/18 °C 11/19 °C
vr
bewolkt
12/20 °C 13/21 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
bewolkt
Berg 440 m 3/12 °C 2/10 °C 7/12 °C 4/13 °C 9/16 °C 10/18 °C 12/20 °C
Dal 365 m 4/13 °C 3/11 °C 8/13 °C 5/14 °C 10/17 °C 11/19 °C 13/21 °C

Weer in skigebied Berg 458 m Dal 381 m
za
buien
3/12 °C 3/13 °C
zo
bewolkt
2/11 °C 2/12 °C
ma
buien
7/12 °C 7/13 °C
di
buien
4/11 °C 4/12 °C
wo
bewolkt
9/16 °C 9/17 °C
do
bewolkt
10/18 °C 10/19 °C
vr
helder
9/21 °C 9/22 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
helder
Berg 458 m 3/12 °C 2/11 °C 7/12 °C 4/11 °C 9/16 °C 10/18 °C 9/21 °C
Dal 381 m 3/13 °C 2/12 °C 7/13 °C 4/12 °C 9/17 °C 10/19 °C 9/22 °C

Weer in skigebied Berg 710 m Dal 660 m
za
ijzel
1/11 °C 1/11 °C
zo
bewolkt
2/12 °C 2/12 °C
ma
buien
5/11 °C 5/11 °C
di
buien
3/10 °C 3/10 °C
wo
buien
6/16 °C 6/16 °C
do
helder
8/19 °C 8/19 °C
vr
helder
9/20 °C 9/20 °C
Weer in
skigebied
za
ijzel
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
helder
Berg 710 m 1/11 °C 2/12 °C 5/11 °C 3/10 °C 6/16 °C 8/19 °C 9/20 °C
Dal 660 m 1/11 °C 2/12 °C 5/11 °C 3/10 °C 6/16 °C 8/19 °C 9/20 °C

Weer in skigebied Berg 432 m Dal 381 m
za
regen
0/13 °C 1/13 °C
zo
bewolkt
2/14 °C 3/14 °C
ma
buien
5/15 °C 6/15 °C
di
helder
4/16 °C 5/16 °C
wo
buien
9/17 °C 10/17 °C
do
helder
9/20 °C 10/20 °C
vr
helder
7/20 °C 8/20 °C
Weer in
skigebied
za
regen
zo
bewolkt
ma
buien
di
helder
wo
buien
do
helder
vr
helder
Berg 432 m 0/13 °C 2/14 °C 5/15 °C 4/16 °C 9/17 °C 9/20 °C 7/20 °C
Dal 381 m 1/13 °C 3/14 °C 6/15 °C 5/16 °C 10/17 °C 10/20 °C 8/20 °C

Weer in skigebied Berg 690 m Dal 650 m
za
bewolkt
1/11 °C 1/11 °C
zo
bewolkt
0/10 °C 0/10 °C
ma
buien
4/11 °C 4/11 °C
di
buien
2/12 °C 2/12 °C
wo
bewolkt
7/14 °C 7/14 °C
do
bewolkt
9/18 °C 9/18 °C
vr
bewolkt
8/19 °C 8/19 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
bewolkt
Berg 690 m 1/11 °C 0/10 °C 4/11 °C 2/12 °C 7/14 °C 9/18 °C 8/19 °C
Dal 650 m 1/11 °C 0/10 °C 4/11 °C 2/12 °C 7/14 °C 9/18 °C 8/19 °C

Weer in skigebied Berg 520 m Dal 420 m
za
buien
3/11 °C 3/12 °C
zo
bewolkt
3/10 °C 3/11 °C
ma
buien
7/11 °C 7/12 °C
di
buien
4/11 °C 4/12 °C
wo
bewolkt
9/14 °C 9/15 °C
do
bewolkt
10/17 °C 10/18 °C
vr
helder
11/18 °C 11/19 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
helder
Berg 520 m 3/11 °C 3/10 °C 7/11 °C 4/11 °C 9/14 °C 10/17 °C 11/18 °C
Dal 420 m 3/12 °C 3/11 °C 7/12 °C 4/12 °C 9/15 °C 10/18 °C 11/19 °C

Weer in skigebied Berg 474 m Dal 448 m
za
buien
3/11 °C 3/12 °C
zo
bewolkt
3/10 °C 3/11 °C
ma
buien
7/11 °C 7/12 °C
di
buien
4/11 °C 4/12 °C
wo
bewolkt
9/14 °C 9/15 °C
do
bewolkt
10/17 °C 10/18 °C
vr
helder
11/18 °C 11/19 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
helder
Berg 474 m 3/11 °C 3/10 °C 7/11 °C 4/11 °C 9/14 °C 10/17 °C 11/18 °C
Dal 448 m 3/12 °C 3/11 °C 7/12 °C 4/12 °C 9/15 °C 10/18 °C 11/19 °C

Weer in skigebied Berg 630 m Dal 560 m
za
bewolkt
2/12 °C 3/13 °C
zo
bewolkt
1/11 °C 2/12 °C
ma
buien
5/12 °C 6/13 °C
di
buien
3/13 °C 4/14 °C
wo
bewolkt
8/15 °C 9/16 °C
do
bewolkt
10/18 °C 11/19 °C
vr
bewolkt
9/19 °C 10/20 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
bewolkt
Berg 630 m 2/12 °C 1/11 °C 5/12 °C 3/13 °C 8/15 °C 10/18 °C 9/19 °C
Dal 560 m 3/13 °C 2/12 °C 6/13 °C 4/14 °C 9/16 °C 11/19 °C 10/20 °C

Weer in skigebied Berg 350 m Dal 320 m
za
buien
3/13 °C 3/13 °C
zo
helder
4/15 °C 4/15 °C
ma
buien
7/15 °C 7/15 °C
di
buien
6/15 °C 6/15 °C
wo
buien
11/18 °C 11/18 °C
do
bewolkt
12/21 °C 12/21 °C
vr
helder
13/22 °C 13/22 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
bewolkt
vr
helder
Berg 350 m 3/13 °C 4/15 °C 7/15 °C 6/15 °C 11/18 °C 12/21 °C 13/22 °C
Dal 320 m 3/13 °C 4/15 °C 7/15 °C 6/15 °C 11/18 °C 12/21 °C 13/22 °C

Weer in skigebied Berg 428 m Dal 398 m
za
buien
3/13 °C 3/13 °C
zo
buien
3/9 °C 3/9 °C
ma
buien
8/13 °C 8/13 °C
di
buien
4/12 °C 4/12 °C
wo
bewolkt
8/16 °C 8/16 °C
do
bewolkt
10/19 °C 10/19 °C
vr
helder
12/21 °C 12/21 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
helder
Berg 428 m 3/13 °C 3/9 °C 8/13 °C 4/12 °C 8/16 °C 10/19 °C 12/21 °C
Dal 398 m 3/13 °C 3/9 °C 8/13 °C 4/12 °C 8/16 °C 10/19 °C 12/21 °C

Weer in skigebied Berg 392 m Dal 353 m
za
buien
4/13 °C 4/13 °C
zo
bewolkt
3/11 °C 3/11 °C
ma
buien
8/13 °C 8/13 °C
di
buien
5/14 °C 5/14 °C
wo
bewolkt
9/16 °C 9/16 °C
do
bewolkt
11/19 °C 11/19 °C
vr
bewolkt
12/21 °C 12/21 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
bewolkt
Berg 392 m 4/13 °C 3/11 °C 8/13 °C 5/14 °C 9/16 °C 11/19 °C 12/21 °C
Dal 353 m 4/13 °C 3/11 °C 8/13 °C 5/14 °C 9/16 °C 11/19 °C 12/21 °C

Weer in skigebied Berg 313 m Dal 266 m
za
buien
2/14 °C 2/14 °C
zo
bewolkt
3/15 °C 3/15 °C
ma
buien
6/16 °C 6/16 °C
di
helder
6/17 °C 6/17 °C
wo
helder
11/18 °C 11/18 °C
do
bewolkt
11/21 °C 11/21 °C
vr
helder
9/21 °C 9/21 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
helder
wo
helder
do
bewolkt
vr
helder
Berg 313 m 2/14 °C 3/15 °C 6/16 °C 6/17 °C 11/18 °C 11/21 °C 9/21 °C
Dal 266 m 2/14 °C 3/15 °C 6/16 °C 6/17 °C 11/18 °C 11/21 °C 9/21 °C

Weer in skigebied Berg 420 m Dal 365 m
za
buien
2/13 °C 2/14 °C
zo
bewolkt
2/13 °C 2/14 °C
ma
buien
6/12 °C 6/13 °C
di
buien
3/13 °C 3/14 °C
wo
buien
8/16 °C 8/17 °C
do
bewolkt
10/20 °C 10/21 °C
vr
helder
10/20 °C 10/21 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
bewolkt
vr
helder
Berg 420 m 2/13 °C 2/13 °C 6/12 °C 3/13 °C 8/16 °C 10/20 °C 10/20 °C
Dal 365 m 2/14 °C 2/14 °C 6/13 °C 3/14 °C 8/17 °C 10/21 °C 10/21 °C

Weer in skigebied Berg 417 m Dal 385 m
za
buien
3/12 °C 3/12 °C
zo
buien
3/9 °C 3/9 °C
ma
buien
8/13 °C 8/13 °C
di
buien
4/12 °C 4/12 °C
wo
bewolkt
8/16 °C 8/16 °C
do
bewolkt
10/19 °C 10/19 °C
vr
helder
12/21 °C 12/21 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
helder
Berg 417 m 3/12 °C 3/9 °C 8/13 °C 4/12 °C 8/16 °C 10/19 °C 12/21 °C
Dal 385 m 3/12 °C 3/9 °C 8/13 °C 4/12 °C 8/16 °C 10/19 °C 12/21 °C

Weer in skigebied Berg 370 m Dal 344 m
za
buien
3/13 °C 3/13 °C
zo
bewolkt
4/15 °C 4/15 °C
ma
buien
7/15 °C 7/15 °C
di
buien
6/13 °C 6/13 °C
wo
buien
11/17 °C 11/17 °C
do
bewolkt
12/20 °C 12/20 °C
vr
helder
12/22 °C 12/22 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
bewolkt
vr
helder
Berg 370 m 3/13 °C 4/15 °C 7/15 °C 6/13 °C 11/17 °C 12/20 °C 12/22 °C
Dal 344 m 3/13 °C 4/15 °C 7/15 °C 6/13 °C 11/17 °C 12/20 °C 12/22 °C

Weer in skigebied Berg 400 m Dal 341 m
za
regen
1/14 °C 2/14 °C
zo
bewolkt
0/15 °C 1/15 °C
ma
buien
5/13 °C 6/13 °C
di
regen
3/12 °C 4/12 °C
wo
buien
8/18 °C 9/18 °C
do
helder
8/22 °C 9/22 °C
vr
zonnig
7/22 °C 8/22 °C
Weer in
skigebied
za
regen
zo
bewolkt
ma
buien
di
regen
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 400 m 1/14 °C 0/15 °C 5/13 °C 3/12 °C 8/18 °C 8/22 °C 7/22 °C
Dal 341 m 2/14 °C 1/15 °C 6/13 °C 4/12 °C 9/18 °C 9/22 °C 8/22 °C

Weer in skigebied Berg 560 m Dal 500 m
za
bewolkt
4/12 °C 5/12 °C
zo
bewolkt
3/11 °C 4/11 °C
ma
buien
6/12 °C 7/12 °C
di
buien
5/13 °C 6/13 °C
wo
bewolkt
10/15 °C 11/15 °C
do
bewolkt
11/18 °C 12/18 °C
vr
bewolkt
10/19 °C 11/19 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
bewolkt
Berg 560 m 4/12 °C 3/11 °C 6/12 °C 5/13 °C 10/15 °C 11/18 °C 10/19 °C
Dal 500 m 5/12 °C 4/11 °C 7/12 °C 6/13 °C 11/15 °C 12/18 °C 11/19 °C

Weer in skigebied Berg 435 m Dal 410 m
za
buien
2/13 °C 2/13 °C
zo
bewolkt
2/13 °C 2/13 °C
ma
buien
6/12 °C 6/12 °C
di
buien
3/13 °C 3/13 °C
wo
buien
8/16 °C 8/16 °C
do
bewolkt
10/20 °C 10/20 °C
vr
helder
10/20 °C 10/20 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
bewolkt
vr
helder
Berg 435 m 2/13 °C 2/13 °C 6/12 °C 3/13 °C 8/16 °C 10/20 °C 10/20 °C
Dal 410 m 2/13 °C 2/13 °C 6/12 °C 3/13 °C 8/16 °C 10/20 °C 10/20 °C

Weer in skigebied Berg 458 m Dal 428 m
za
regen
3/11 °C 4/11 °C
zo
bewolkt
3/11 °C 4/11 °C
ma
buien
7/11 °C 8/11 °C
di
bewolkt
5/14 °C 6/14 °C
wo
bewolkt
9/14 °C 10/14 °C
do
bewolkt
10/16 °C 11/16 °C
vr
helder
9/19 °C 10/19 °C
Weer in
skigebied
za
regen
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
helder
Berg 458 m 3/11 °C 3/11 °C 7/11 °C 5/14 °C 9/14 °C 10/16 °C 9/19 °C
Dal 428 m 4/11 °C 4/11 °C 8/11 °C 6/14 °C 10/14 °C 11/16 °C 10/19 °C

Weer in skigebied Berg 486 m Dal 442 m
za
buien
3/13 °C 4/13 °C
zo
buien
2/9 °C 3/9 °C
ma
buien
7/14 °C 8/14 °C
di
buien
3/13 °C 4/13 °C
wo
bewolkt
7/16 °C 8/16 °C
do
bewolkt
9/19 °C 10/19 °C
vr
helder
11/21 °C 12/21 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
helder
Berg 486 m 3/13 °C 2/9 °C 7/14 °C 3/13 °C 7/16 °C 9/19 °C 11/21 °C
Dal 442 m 4/13 °C 3/9 °C 8/14 °C 4/13 °C 8/16 °C 10/19 °C 12/21 °C

Weer in skigebied Berg 511 m Dal 436 m
za
buien
3/12 °C 4/12 °C
zo
bewolkt
2/11 °C 3/11 °C
ma
buien
8/12 °C 9/12 °C
di
bewolkt
4/14 °C 5/14 °C
wo
bewolkt
9/14 °C 10/14 °C
do
bewolkt
10/17 °C 11/17 °C
vr
helder
9/20 °C 10/20 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
helder
Berg 511 m 3/12 °C 2/11 °C 8/12 °C 4/14 °C 9/14 °C 10/17 °C 9/20 °C
Dal 436 m 4/12 °C 3/11 °C 9/12 °C 5/14 °C 10/14 °C 11/17 °C 10/20 °C

Weer in skigebied Berg 565 m Dal 518 m
za
bewolkt
4/12 °C 5/12 °C
zo
bewolkt
3/11 °C 4/11 °C
ma
buien
6/12 °C 7/12 °C
di
buien
5/13 °C 6/13 °C
wo
bewolkt
10/15 °C 11/15 °C
do
bewolkt
11/18 °C 12/18 °C
vr
bewolkt
10/19 °C 11/19 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
bewolkt
Berg 565 m 4/12 °C 3/11 °C 6/12 °C 5/13 °C 10/15 °C 11/18 °C 10/19 °C
Dal 518 m 5/12 °C 4/11 °C 7/12 °C 6/13 °C 11/15 °C 12/18 °C 11/19 °C

Weer in skigebied Berg 410 m Dal 380 m
za
buien
3/12 °C 3/13 °C
zo
bewolkt
3/11 °C 3/12 °C
ma
buien
7/12 °C 7/13 °C
di
buien
4/12 °C 4/13 °C
wo
bewolkt
9/15 °C 9/16 °C
do
bewolkt
10/18 °C 10/19 °C
vr
helder
11/19 °C 11/20 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
helder
Berg 410 m 3/12 °C 3/11 °C 7/12 °C 4/12 °C 9/15 °C 10/18 °C 11/19 °C
Dal 380 m 3/13 °C 3/12 °C 7/13 °C 4/13 °C 9/16 °C 10/19 °C 11/20 °C

Weer in skigebied Berg 350 m Dal 313 m
za
buien
3/12 °C 3/13 °C
zo
bewolkt
4/14 °C 4/15 °C
ma
buien
8/14 °C 8/15 °C
di
buien
6/13 °C 6/14 °C
wo
buien
11/16 °C 11/17 °C
do
bewolkt
12/20 °C 12/21 °C
vr
helder
12/22 °C 12/23 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
bewolkt
vr
helder
Berg 350 m 3/12 °C 4/14 °C 8/14 °C 6/13 °C 11/16 °C 12/20 °C 12/22 °C
Dal 313 m 3/13 °C 4/15 °C 8/15 °C 6/14 °C 11/17 °C 12/21 °C 12/23 °C

Weer in skigebied Berg 463 m Dal 436 m
za
buien
3/11 °C 3/12 °C
zo
buien
3/8 °C 3/9 °C
ma
buien
8/12 °C 8/13 °C
di
buien
4/11 °C 4/12 °C
wo
bewolkt
8/15 °C 8/16 °C
do
bewolkt
10/18 °C 10/19 °C
vr
helder
12/20 °C 12/21 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
helder
Berg 463 m 3/11 °C 3/8 °C 8/12 °C 4/11 °C 8/15 °C 10/18 °C 12/20 °C
Dal 436 m 3/12 °C 3/9 °C 8/13 °C 4/12 °C 8/16 °C 10/19 °C 12/21 °C

Weer in skigebied Berg 360 m Dal 325 m
za
buien
1/12 °C 1/12 °C
zo
bewolkt
2/11 °C 2/11 °C
ma
buien
6/12 °C 6/12 °C
di
buien
3/13 °C 3/13 °C
wo
bewolkt
8/14 °C 8/14 °C
do
bewolkt
9/18 °C 9/18 °C
vr
helder
11/20 °C 11/20 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
helder
Berg 360 m 1/12 °C 2/11 °C 6/12 °C 3/13 °C 8/14 °C 9/18 °C 11/20 °C
Dal 325 m 1/12 °C 2/11 °C 6/12 °C 3/13 °C 8/14 °C 9/18 °C 11/20 °C

Weer in skigebied Berg 390 m Dal 340 m
za
buien
3/13 °C 4/14 °C
zo
bewolkt
2/10 °C 3/11 °C
ma
buien
7/12 °C 8/13 °C
di
buien
4/13 °C 5/14 °C
wo
bewolkt
9/16 °C 10/17 °C
do
bewolkt
10/18 °C 11/19 °C
vr
bewolkt
12/20 °C 13/21 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
bewolkt
Berg 390 m 3/13 °C 2/10 °C 7/12 °C 4/13 °C 9/16 °C 10/18 °C 12/20 °C
Dal 340 m 4/14 °C 3/11 °C 8/13 °C 5/14 °C 10/17 °C 11/19 °C 13/21 °C

Weer in skigebied Berg 523 m Dal 503 m
za
buien
3/12 °C 3/12 °C
zo
bewolkt
2/10 °C 2/10 °C
ma
buien
7/12 °C 7/12 °C
di
buien
4/13 °C 4/13 °C
wo
bewolkt
8/15 °C 8/15 °C
do
bewolkt
10/18 °C 10/18 °C
vr
bewolkt
11/20 °C 11/20 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
bewolkt
Berg 523 m 3/12 °C 2/10 °C 7/12 °C 4/13 °C 8/15 °C 10/18 °C 11/20 °C
Dal 503 m 3/12 °C 2/10 °C 7/12 °C 4/13 °C 8/15 °C 10/18 °C 11/20 °C

Weer in skigebied Berg 347 m Dal 298 m
za
buien
4/12 °C 4/13 °C
zo
bewolkt
3/13 °C 3/14 °C
ma
buien
8/12 °C 8/13 °C
di
helder
8/15 °C 8/16 °C
wo
bewolkt
10/14 °C 10/15 °C
do
bewolkt
11/18 °C 11/19 °C
vr
helder
9/19 °C 9/20 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
helder
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
helder
Berg 347 m 4/12 °C 3/13 °C 8/12 °C 8/15 °C 10/14 °C 11/18 °C 9/19 °C
Dal 298 m 4/13 °C 3/14 °C 8/13 °C 8/16 °C 10/15 °C 11/19 °C 9/20 °C

Weer in skigebied Berg 560 m Dal 533 m
za
buien
2/12 °C 2/12 °C
zo
bewolkt
2/11 °C 2/11 °C
ma
buien
6/11 °C 6/11 °C
di
buien
3/11 °C 3/11 °C
wo
bewolkt
8/15 °C 8/15 °C
do
bewolkt
9/18 °C 9/18 °C
vr
helder
9/19 °C 9/19 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
helder
Berg 560 m 2/12 °C 2/11 °C 6/11 °C 3/11 °C 8/15 °C 9/18 °C 9/19 °C
Dal 533 m 2/12 °C 2/11 °C 6/11 °C 3/11 °C 8/15 °C 9/18 °C 9/19 °C

Weer in skigebied Berg 525 m Dal 500 m
za
helder
2/11 °C 2/12 °C
zo
bewolkt
2/11 °C 2/12 °C
ma
buien
6/11 °C 6/12 °C
di
buien
4/12 °C 4/13 °C
wo
buien
9/14 °C 9/15 °C
do
helder
9/18 °C 9/19 °C
vr
bewolkt
8/18 °C 8/19 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
bewolkt
Berg 525 m 2/11 °C 2/11 °C 6/11 °C 4/12 °C 9/14 °C 9/18 °C 8/18 °C
Dal 500 m 2/12 °C 2/12 °C 6/12 °C 4/13 °C 9/15 °C 9/19 °C 8/19 °C

Weer in skigebied Berg 600 m Dal 570 m
za
helder
2/12 °C 3/12 °C
zo
bewolkt
2/10 °C 3/10 °C
ma
buien
4/12 °C 5/12 °C
di
buien
3/10 °C 4/10 °C
wo
buien
8/16 °C 9/16 °C
do
bewolkt
10/19 °C 11/19 °C
vr
helder
11/20 °C 12/20 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
bewolkt
vr
helder
Berg 600 m 2/12 °C 2/10 °C 4/12 °C 3/10 °C 8/16 °C 10/19 °C 11/20 °C
Dal 570 m 3/12 °C 3/10 °C 5/12 °C 4/10 °C 9/16 °C 11/19 °C 12/20 °C

Weer in skigebied Berg 659 m Dal 629 m
za
buien
2/10 °C 2/11 °C
zo
bewolkt
2/9 °C 2/10 °C
ma
buien
6/10 °C 6/11 °C
di
buien
3/10 °C 3/11 °C
wo
bewolkt
8/13 °C 8/14 °C
do
bewolkt
9/16 °C 9/17 °C
vr
helder
10/17 °C 10/18 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
helder
Berg 659 m 2/10 °C 2/9 °C 6/10 °C 3/10 °C 8/13 °C 9/16 °C 10/17 °C
Dal 629 m 2/11 °C 2/10 °C 6/11 °C 3/11 °C 8/14 °C 9/17 °C 10/18 °C

Weer in skigebied Berg 580 m Dal 539 m
za
bewolkt
2/13 °C 3/13 °C
zo
bewolkt
1/12 °C 2/12 °C
ma
buien
5/13 °C 6/13 °C
di
buien
3/14 °C 4/14 °C
wo
bewolkt
8/16 °C 9/16 °C
do
bewolkt
10/19 °C 11/19 °C
vr
bewolkt
9/20 °C 10/20 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
bewolkt
Berg 580 m 2/13 °C 1/12 °C 5/13 °C 3/14 °C 8/16 °C 10/19 °C 9/20 °C
Dal 539 m 3/13 °C 2/12 °C 6/13 °C 4/14 °C 9/16 °C 11/19 °C 10/20 °C

Weer in skigebied Berg 470 m Dal 435 m
za
buien
3/12 °C 3/12 °C
zo
bewolkt
3/11 °C 3/11 °C
ma
buien
7/12 °C 7/12 °C
di
buien
4/12 °C 4/12 °C
wo
bewolkt
9/15 °C 9/15 °C
do
bewolkt
10/18 °C 10/18 °C
vr
helder
11/19 °C 11/19 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
helder
Berg 470 m 3/12 °C 3/11 °C 7/12 °C 4/12 °C 9/15 °C 10/18 °C 11/19 °C
Dal 435 m 3/12 °C 3/11 °C 7/12 °C 4/12 °C 9/15 °C 10/18 °C 11/19 °C

Weer in skigebied Berg 270 m Dal 250 m
za
buien
4/13 °C 4/13 °C
zo
bewolkt
4/12 °C 4/12 °C
ma
buien
8/13 °C 8/13 °C
di
buien
5/13 °C 5/13 °C
wo
bewolkt
10/16 °C 10/16 °C
do
bewolkt
11/19 °C 11/19 °C
vr
helder
12/20 °C 12/20 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
helder
Berg 270 m 4/13 °C 4/12 °C 8/13 °C 5/13 °C 10/16 °C 11/19 °C 12/20 °C
Dal 250 m 4/13 °C 4/12 °C 8/13 °C 5/13 °C 10/16 °C 11/19 °C 12/20 °C

Weer in skigebied Berg 530 m Dal 500 m
za
bewolkt
4/12 °C 5/12 °C
zo
bewolkt
3/11 °C 4/11 °C
ma
buien
6/12 °C 7/12 °C
di
buien
5/13 °C 6/13 °C
wo
bewolkt
10/15 °C 11/15 °C
do
bewolkt
11/18 °C 12/18 °C
vr
bewolkt
10/19 °C 11/19 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
bewolkt
Berg 530 m 4/12 °C 3/11 °C 6/12 °C 5/13 °C 10/15 °C 11/18 °C 10/19 °C
Dal 500 m 5/12 °C 4/11 °C 7/12 °C 6/13 °C 11/15 °C 12/18 °C 11/19 °C

Weer in skigebied Berg 852 m Dal 816 m
za
helder
-1/9 °C 0/9 °C
zo
helder
1/14 °C 2/14 °C
ma
buien
3/14 °C 4/14 °C
di
buien
4/14 °C 5/14 °C
wo
buien
7/15 °C 8/15 °C
do
bewolkt
8/19 °C 9/19 °C
vr
helder
6/18 °C 7/18 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
bewolkt
vr
helder
Berg 852 m -1/9 °C 1/14 °C 3/14 °C 4/14 °C 7/15 °C 8/19 °C 6/18 °C
Dal 816 m 0/9 °C 2/14 °C 4/14 °C 5/14 °C 8/15 °C 9/19 °C 7/18 °C

Weer in skigebied Berg 370 m Dal 345 m
za
regen
4/12 °C 4/12 °C
zo
bewolkt
4/12 °C 4/12 °C
ma
buien
8/12 °C 8/12 °C
di
bewolkt
6/15 °C 6/15 °C
wo
bewolkt
10/15 °C 10/15 °C
do
bewolkt
11/17 °C 11/17 °C
vr
helder
10/20 °C 10/20 °C
Weer in
skigebied
za
regen
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
helder
Berg 370 m 4/12 °C 4/12 °C 8/12 °C 6/15 °C 10/15 °C 11/17 °C 10/20 °C
Dal 345 m 4/12 °C 4/12 °C 8/12 °C 6/15 °C 10/15 °C 11/17 °C 10/20 °C

Weer in skigebied Berg 532 m Dal 430 m
za
buien
3/12 °C 3/13 °C
zo
bewolkt
2/9 °C 2/10 °C
ma
buien
7/11 °C 7/12 °C
di
buien
4/12 °C 4/13 °C
wo
bewolkt
9/15 °C 9/16 °C
do
bewolkt
10/17 °C 10/18 °C
vr
bewolkt
12/19 °C 12/20 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
bewolkt
Berg 532 m 3/12 °C 2/9 °C 7/11 °C 4/12 °C 9/15 °C 10/17 °C 12/19 °C
Dal 430 m 3/13 °C 2/10 °C 7/12 °C 4/13 °C 9/16 °C 10/18 °C 12/20 °C

Weer in skigebied Berg 610 m Dal 575 m
za
bewolkt
4/12 °C 4/13 °C
zo
bewolkt
4/13 °C 4/14 °C
ma
buien
7/11 °C 7/12 °C
di
regen
6/10 °C 6/11 °C
wo
buien
9/17 °C 9/18 °C
do
helder
10/20 °C 10/21 °C
vr
helder
11/21 °C 11/22 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
bewolkt
ma
buien
di
regen
wo
buien
do
helder
vr
helder
Berg 610 m 4/12 °C 4/13 °C 7/11 °C 6/10 °C 9/17 °C 10/20 °C 11/21 °C
Dal 575 m 4/13 °C 4/14 °C 7/12 °C 6/11 °C 9/18 °C 10/21 °C 11/22 °C

Weer in skigebied Berg 205 m Dal 180 m
za
bewolkt
2/13 °C 2/13 °C
zo
buien
4/12 °C 4/12 °C
ma
buien
7/13 °C 7/13 °C
di
buien
4/13 °C 4/13 °C
wo
bewolkt
8/16 °C 8/16 °C
do
bewolkt
9/19 °C 9/19 °C
vr
helder
12/22 °C 12/22 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
buien
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
helder
Berg 205 m 2/13 °C 4/12 °C 7/13 °C 4/13 °C 8/16 °C 9/19 °C 12/22 °C
Dal 180 m 2/13 °C 4/12 °C 7/13 °C 4/13 °C 8/16 °C 9/19 °C 12/22 °C

Weer in skigebied Berg 465 m Dal 428 m
za
buien
3/12 °C 3/12 °C
zo
bewolkt
2/10 °C 2/10 °C
ma
buien
7/12 °C 7/12 °C
di
buien
4/13 °C 4/13 °C
wo
bewolkt
9/15 °C 9/15 °C
do
bewolkt
10/18 °C 10/18 °C
vr
bewolkt
12/20 °C 12/20 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
bewolkt
Berg 465 m 3/12 °C 2/10 °C 7/12 °C 4/13 °C 9/15 °C 10/18 °C 12/20 °C
Dal 428 m 3/12 °C 2/10 °C 7/12 °C 4/13 °C 9/15 °C 10/18 °C 12/20 °C

Weer in skigebied Berg 430 m Dal 390 m
za
regen
3/11 °C 3/12 °C
zo
bewolkt
4/13 °C 4/14 °C
ma
buien
7/13 °C 7/14 °C
di
helder
6/14 °C 6/15 °C
wo
buien
12/15 °C 12/16 °C
do
helder
11/19 °C 11/20 °C
vr
bewolkt
10/19 °C 10/20 °C
Weer in
skigebied
za
regen
zo
bewolkt
ma
buien
di
helder
wo
buien
do
helder
vr
bewolkt
Berg 430 m 3/11 °C 4/13 °C 7/13 °C 6/14 °C 12/15 °C 11/19 °C 10/19 °C
Dal 390 m 3/12 °C 4/14 °C 7/14 °C 6/15 °C 12/16 °C 11/20 °C 10/20 °C

Weer in skigebied Berg 342 m Dal 312 m
za
buien
4/13 °C 4/13 °C
zo
bewolkt
4/12 °C 4/12 °C
ma
buien
8/13 °C 8/13 °C
di
buien
5/13 °C 5/13 °C
wo
bewolkt
10/16 °C 10/16 °C
do
bewolkt
11/19 °C 11/19 °C
vr
helder
12/20 °C 12/20 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
helder
Berg 342 m 4/13 °C 4/12 °C 8/13 °C 5/13 °C 10/16 °C 11/19 °C 12/20 °C
Dal 312 m 4/13 °C 4/12 °C 8/13 °C 5/13 °C 10/16 °C 11/19 °C 12/20 °C
51-108 van 108 skigebieden