Salt Lake City
46,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 3048 m | Dal 2073 m |
|---|---|---|
za | 1/9 °C | 6/15 °C |
zo | -6/2 °C | -1/9 °C |
ma | -9/-1 °C | -4/2 °C |
di | -5/5 °C | 0/11 °C |
wo | -5/6 °C | 0/12 °C |
do | 0/11 °C | 5/17 °C |
vr | 6/16 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3048 m | 1/9 °C | -6/2 °C | -9/-1 °C | -5/5 °C | -5/6 °C | 0/11 °C | 6/16 °C |
| Dal 2073 m | 6/15 °C | -1/9 °C | -4/2 °C | 0/11 °C | 0/12 °C | 5/17 °C | 11/22 °C |
55,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 2917 m | Dal 1984 m |
|---|---|---|
za | 2/10 °C | 6/15 °C |
zo | -5/2 °C | -1/9 °C |
ma | -8/0 °C | -4/2 °C |
di | -4/6 °C | 0/11 °C |
wo | -4/7 °C | 0/12 °C |
do | 1/12 °C | 5/17 °C |
vr | 7/17 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2917 m | 2/10 °C | -5/2 °C | -8/0 °C | -4/6 °C | -4/7 °C | 1/12 °C | 7/17 °C |
| Dal 1984 m | 6/15 °C | -1/9 °C | -4/2 °C | 0/11 °C | 0/12 °C | 5/17 °C | 11/22 °C |
45,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 3353 m | Dal 2365 m |
|---|---|---|
za | 0/7 °C | 5/14 °C |
zo | -7/1 °C | -2/2 °C |
ma | -10/-3 °C | -5/2 °C |
di | -6/3 °C | -1/10 °C |
wo | -6/4 °C | -1/11 °C |
do | -1/9 °C | 4/16 °C |
vr | 5/14 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3353 m | 0/7 °C | -7/1 °C | -10/-3 °C | -6/3 °C | -6/4 °C | -1/9 °C | 5/14 °C |
| Dal 2365 m | 5/14 °C | -2/2 °C | -5/2 °C | -1/10 °C | -1/11 °C | 4/16 °C | 10/21 °C |
69,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 2850 m | Dal 1950 m |
|---|---|---|
za | 2/10 °C | 6/15 °C |
zo | -5/2 °C | -1/9 °C |
ma | -8/0 °C | -4/2 °C |
di | -4/6 °C | 0/11 °C |
wo | -4/7 °C | 0/12 °C |
do | 1/12 °C | 5/17 °C |
vr | 7/17 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2850 m | 2/10 °C | -5/2 °C | -8/0 °C | -4/6 °C | -4/7 °C | 1/12 °C | 7/17 °C |
| Dal 1950 m | 6/15 °C | -1/9 °C | -4/2 °C | 0/11 °C | 0/12 °C | 5/17 °C | 11/22 °C |
46,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 3200 m | Dal 2600 m |
|---|---|---|
za | 1/7 °C | 4/12 °C |
zo | -6/1 °C | -3/2 °C |
ma | -9/-3 °C | -6/2 °C |
di | -5/3 °C | -2/8 °C |
wo | -5/4 °C | -2/9 °C |
do | 0/9 °C | 3/14 °C |
vr | 6/14 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3200 m | 1/7 °C | -6/1 °C | -9/-3 °C | -5/3 °C | -5/4 °C | 0/9 °C | 6/14 °C |
| Dal 2600 m | 4/12 °C | -3/2 °C | -6/2 °C | -2/8 °C | -2/9 °C | 3/14 °C | 9/19 °C |
47,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 3059 m | Dal 2440 m |
|---|---|---|
za | 1/9 °C | 5/13 °C |
zo | -6/2 °C | -2/2 °C |
ma | -9/-1 °C | -5/2 °C |
di | -5/5 °C | -1/9 °C |
wo | -5/6 °C | -1/10 °C |
do | 0/11 °C | 4/15 °C |
vr | 6/16 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3059 m | 1/9 °C | -6/2 °C | -9/-1 °C | -5/5 °C | -5/6 °C | 0/11 °C | 6/16 °C |
| Dal 2440 m | 5/13 °C | -2/2 °C | -5/2 °C | -1/9 °C | -1/10 °C | 4/15 °C | 10/20 °C |
51,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 3239 m | Dal 2667 m |
|---|---|---|
za | 1/8 °C | 3/12 °C |
zo | -6/2 °C | -4/2 °C |
ma | -9/-2 °C | -7/2 °C |
di | -5/4 °C | -3/8 °C |
wo | -5/5 °C | -3/9 °C |
do | 0/10 °C | 2/14 °C |
vr | 6/15 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3239 m | 1/8 °C | -6/2 °C | -9/-2 °C | -5/4 °C | -5/5 °C | 0/10 °C | 6/15 °C |
| Dal 2667 m | 3/12 °C | -4/2 °C | -7/2 °C | -3/8 °C | -3/9 °C | 2/14 °C | 8/19 °C |
39,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 2076 m | Dal 1970 m |
|---|---|---|
za | 5/15 °C | 5/16 °C |
zo | -2/9 °C | -2/10 °C |
ma | -5/2 °C | -5/2 °C |
di | -1/11 °C | -1/12 °C |
wo | -1/12 °C | -1/13 °C |
do | 4/17 °C | 4/18 °C |
vr | 10/22 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2076 m | 5/15 °C | -2/9 °C | -5/2 °C | -1/11 °C | -1/12 °C | 4/17 °C | 10/22 °C |
| Dal 1970 m | 5/16 °C | -2/10 °C | -5/2 °C | -1/12 °C | -1/13 °C | 4/18 °C | 10/23 °C |
86,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 2713 m | Dal 2101 m |
|---|---|---|
za | 3/11 °C | 8/16 °C |
zo | -4/2 °C | 1/2 °C |
ma | -7/1 °C | 1/2 °C |
di | -3/7 °C | 4/15 °C |
wo | -3/8 °C | 4/17 °C |
do | 2/13 °C | 7/22 °C |
vr | 8/18 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2713 m | 3/11 °C | -4/2 °C | -7/1 °C | -3/7 °C | -3/8 °C | 2/13 °C | 8/18 °C |
| Dal 2101 m | 8/16 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 4/15 °C | 4/17 °C | 7/22 °C | 11/27 °C |
45,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 2483 m | Dal 2118 m |
|---|---|---|
za | 5/14 °C | 5/15 °C |
zo | -2/8 °C | -2/9 °C |
ma | -5/2 °C | -5/2 °C |
di | -1/10 °C | -1/11 °C |
wo | -1/11 °C | -1/12 °C |
do | 4/16 °C | 4/17 °C |
vr | 10/21 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2483 m | 5/14 °C | -2/8 °C | -5/2 °C | -1/10 °C | -1/11 °C | 4/16 °C | 10/21 °C |
| Dal 2118 m | 5/15 °C | -2/9 °C | -5/2 °C | -1/11 °C | -1/12 °C | 4/17 °C | 10/22 °C |
Weer rondom Salt Lake City
Meer skiweer
Skiresort.nl publiceert de zevendaagse weersverwachting voor Salt Lake City voor de wintersporters in samenwerking met www.wetter.net.
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Tips voor de skivakantie