Skiweer Noord-Beieren
Weersverwachting in Noord-Beieren voor 70 Skigebieden - Weer in de bergen in Noord-Beieren voor 7 dagen
Weer Noord-Beieren
Weer in Noord-Beieren voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Noord-Beieren voor 70 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Noord-Beieren
- Noord-Beieren – Beperken tot
Districten:
Bestuursdistricten:
Noord-Beieren – Gaan naarToeristische regio's:
Bergketens:
| Weer in skigebied | Berg 427 m | Dal 377 m |
|---|---|---|
za | 2/12 °C | 2/13 °C |
zo | 2/14 °C | 2/15 °C |
ma | 6/16 °C | 6/17 °C |
di | 5/13 °C | 5/14 °C |
wo | 10/15 °C | 10/16 °C |
do | 8/17 °C | 8/18 °C |
vr | 9/19 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 427 m | 2/12 °C | 2/14 °C | 6/16 °C | 5/13 °C | 10/15 °C | 8/17 °C | 9/19 °C |
| Dal 377 m | 2/13 °C | 2/15 °C | 6/17 °C | 5/14 °C | 10/16 °C | 8/18 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 520 m | Dal 490 m |
|---|---|---|
za | 2/13 °C | 2/14 °C |
zo | 3/16 °C | 3/17 °C |
ma | 6/16 °C | 6/17 °C |
di | 9/13 °C | 9/14 °C |
wo | 10/16 °C | 10/17 °C |
do | 8/20 °C | 8/21 °C |
vr | 9/21 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 520 m | 2/13 °C | 3/16 °C | 6/16 °C | 9/13 °C | 10/16 °C | 8/20 °C | 9/21 °C |
| Dal 490 m | 2/14 °C | 3/17 °C | 6/17 °C | 9/14 °C | 10/17 °C | 8/21 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 556 m | Dal 520 m |
|---|---|---|
za | 2/12 °C | 2/13 °C |
zo | 2/15 °C | 2/16 °C |
ma | 5/16 °C | 5/17 °C |
di | 8/12 °C | 8/13 °C |
wo | 9/15 °C | 9/16 °C |
do | 8/19 °C | 8/20 °C |
vr | 9/19 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 556 m | 2/12 °C | 2/15 °C | 5/16 °C | 8/12 °C | 9/15 °C | 8/19 °C | 9/19 °C |
| Dal 520 m | 2/13 °C | 2/16 °C | 5/17 °C | 8/13 °C | 9/16 °C | 8/20 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 520 m | Dal 480 m |
|---|---|---|
za | 2/13 °C | 2/13 °C |
zo | 2/15 °C | 2/15 °C |
ma | 6/17 °C | 6/17 °C |
di | 5/14 °C | 5/14 °C |
wo | 10/16 °C | 10/16 °C |
do | 8/18 °C | 8/18 °C |
vr | 9/20 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 520 m | 2/13 °C | 2/15 °C | 6/17 °C | 5/14 °C | 10/16 °C | 8/18 °C | 9/20 °C |
| Dal 480 m | 2/13 °C | 2/15 °C | 6/17 °C | 5/14 °C | 10/16 °C | 8/18 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 491 m | Dal 450 m |
|---|---|---|
za | 2/14 °C | 2/14 °C |
zo | 3/16 °C | 3/16 °C |
ma | 5/17 °C | 5/17 °C |
di | 7/14 °C | 7/14 °C |
wo | 10/16 °C | 10/16 °C |
do | 8/19 °C | 8/19 °C |
vr | 9/21 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 491 m | 2/14 °C | 3/16 °C | 5/17 °C | 7/14 °C | 10/16 °C | 8/19 °C | 9/21 °C |
| Dal 450 m | 2/14 °C | 3/16 °C | 5/17 °C | 7/14 °C | 10/16 °C | 8/19 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 650 m | Dal 610 m |
|---|---|---|
za | 2/12 °C | 2/12 °C |
zo | 2/13 °C | 2/13 °C |
ma | 6/16 °C | 6/16 °C |
di | 6/13 °C | 6/13 °C |
wo | 10/15 °C | 10/15 °C |
do | 10/18 °C | 10/18 °C |
vr | 10/18 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 650 m | 2/12 °C | 2/13 °C | 6/16 °C | 6/13 °C | 10/15 °C | 10/18 °C | 10/18 °C |
| Dal 610 m | 2/12 °C | 2/13 °C | 6/16 °C | 6/13 °C | 10/15 °C | 10/18 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 478 m | Dal 432 m |
|---|---|---|
za | 2/14 °C | 2/14 °C |
zo | 3/16 °C | 3/16 °C |
ma | 5/17 °C | 5/17 °C |
di | 7/14 °C | 7/14 °C |
wo | 10/16 °C | 10/16 °C |
do | 8/19 °C | 8/19 °C |
vr | 9/21 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 478 m | 2/14 °C | 3/16 °C | 5/17 °C | 7/14 °C | 10/16 °C | 8/19 °C | 9/21 °C |
| Dal 432 m | 2/14 °C | 3/16 °C | 5/17 °C | 7/14 °C | 10/16 °C | 8/19 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 577 m | Dal 523 m |
|---|---|---|
za | 1/12 °C | 1/13 °C |
zo | 1/14 °C | 1/15 °C |
ma | 5/16 °C | 5/17 °C |
di | 8/13 °C | 8/14 °C |
wo | 10/14 °C | 10/15 °C |
do | 8/17 °C | 8/18 °C |
vr | 8/18 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 577 m | 1/12 °C | 1/14 °C | 5/16 °C | 8/13 °C | 10/14 °C | 8/17 °C | 8/18 °C |
| Dal 523 m | 1/13 °C | 1/15 °C | 5/17 °C | 8/14 °C | 10/15 °C | 8/18 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 408 m | Dal 388 m |
|---|---|---|
za | 2/14 °C | 2/14 °C |
zo | 2/17 °C | 2/17 °C |
ma | 5/19 °C | 5/19 °C |
di | 6/16 °C | 6/16 °C |
wo | 9/17 °C | 9/17 °C |
do | 7/20 °C | 7/20 °C |
vr | 9/21 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 408 m | 2/14 °C | 2/17 °C | 5/19 °C | 6/16 °C | 9/17 °C | 7/20 °C | 9/21 °C |
| Dal 388 m | 2/14 °C | 2/17 °C | 5/19 °C | 6/16 °C | 9/17 °C | 7/20 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 700 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
za | 1/9 °C | 1/10 °C |
zo | 2/12 °C | 2/13 °C |
ma | 5/14 °C | 5/15 °C |
di | 5/12 °C | 5/13 °C |
wo | 9/13 °C | 9/14 °C |
do | 9/15 °C | 9/16 °C |
vr | 9/16 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 700 m | 1/9 °C | 2/12 °C | 5/14 °C | 5/12 °C | 9/13 °C | 9/15 °C | 9/16 °C |
| Dal 650 m | 1/10 °C | 2/13 °C | 5/15 °C | 5/13 °C | 9/14 °C | 9/16 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 363 m | Dal 335 m |
|---|---|---|
za | 0/12 °C | 0/12 °C |
zo | 2/16 °C | 2/16 °C |
ma | 6/16 °C | 6/16 °C |
di | 5/16 °C | 5/16 °C |
wo | 8/17 °C | 8/17 °C |
do | 8/20 °C | 8/20 °C |
vr | 8/21 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 363 m | 0/12 °C | 2/16 °C | 6/16 °C | 5/16 °C | 8/17 °C | 8/20 °C | 8/21 °C |
| Dal 335 m | 0/12 °C | 2/16 °C | 6/16 °C | 5/16 °C | 8/17 °C | 8/20 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 445 m | Dal 422 m |
|---|---|---|
za | 0/13 °C | 0/14 °C |
zo | 1/15 °C | 1/16 °C |
ma | 4/16 °C | 4/17 °C |
di | 4/14 °C | 4/15 °C |
wo | 9/15 °C | 9/16 °C |
do | 7/19 °C | 7/20 °C |
vr | 8/20 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 445 m | 0/13 °C | 1/15 °C | 4/16 °C | 4/14 °C | 9/15 °C | 7/19 °C | 8/20 °C |
| Dal 422 m | 0/14 °C | 1/16 °C | 4/17 °C | 4/15 °C | 9/16 °C | 7/20 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 356 m | Dal 316 m |
|---|---|---|
za | 3/14 °C | 3/14 °C |
zo | 3/16 °C | 3/16 °C |
ma | 7/18 °C | 7/18 °C |
di | 6/15 °C | 6/15 °C |
wo | 11/17 °C | 11/17 °C |
do | 9/19 °C | 9/19 °C |
vr | 10/21 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 356 m | 3/14 °C | 3/16 °C | 7/18 °C | 6/15 °C | 11/17 °C | 9/19 °C | 10/21 °C |
| Dal 316 m | 3/14 °C | 3/16 °C | 7/18 °C | 6/15 °C | 11/17 °C | 9/19 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 529 m | Dal 510 m |
|---|---|---|
za | 1/14 °C | 1/14 °C |
zo | 1/15 °C | 1/15 °C |
ma | 5/17 °C | 5/17 °C |
di | 7/15 °C | 7/15 °C |
wo | 9/16 °C | 9/16 °C |
do | 9/18 °C | 9/18 °C |
vr | 8/20 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 529 m | 1/14 °C | 1/15 °C | 5/17 °C | 7/15 °C | 9/16 °C | 9/18 °C | 8/20 °C |
| Dal 510 m | 1/14 °C | 1/15 °C | 5/17 °C | 7/15 °C | 9/16 °C | 9/18 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 465 m | Dal 437 m |
|---|---|---|
za | 2/14 °C | 2/14 °C |
zo | 3/17 °C | 3/17 °C |
ma | 6/17 °C | 6/17 °C |
di | 9/14 °C | 9/14 °C |
wo | 10/17 °C | 10/17 °C |
do | 8/21 °C | 8/21 °C |
vr | 9/22 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 465 m | 2/14 °C | 3/17 °C | 6/17 °C | 9/14 °C | 10/17 °C | 8/21 °C | 9/22 °C |
| Dal 437 m | 2/14 °C | 3/17 °C | 6/17 °C | 9/14 °C | 10/17 °C | 8/21 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 495 m | Dal 465 m |
|---|---|---|
za | 3/11 °C | 3/11 °C |
zo | 3/15 °C | 3/15 °C |
ma | 6/15 °C | 6/15 °C |
di | 8/14 °C | 8/14 °C |
wo | 10/16 °C | 10/16 °C |
do | 8/20 °C | 8/20 °C |
vr | 9/21 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 495 m | 3/11 °C | 3/15 °C | 6/15 °C | 8/14 °C | 10/16 °C | 8/20 °C | 9/21 °C |
| Dal 465 m | 3/11 °C | 3/15 °C | 6/15 °C | 8/14 °C | 10/16 °C | 8/20 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 809 m | Dal 774 m |
|---|---|---|
za | 1/11 °C | 1/12 °C |
zo | 0/12 °C | 0/13 °C |
ma | 3/16 °C | 3/17 °C |
di | 6/12 °C | 6/13 °C |
wo | 8/13 °C | 8/14 °C |
do | 6/16 °C | 6/17 °C |
vr | 7/16 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 809 m | 1/11 °C | 0/12 °C | 3/16 °C | 6/12 °C | 8/13 °C | 6/16 °C | 7/16 °C |
| Dal 774 m | 1/12 °C | 0/13 °C | 3/17 °C | 6/13 °C | 8/14 °C | 6/17 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 529 m | Dal 482 m |
|---|---|---|
za | 0/13 °C | 0/13 °C |
zo | 1/15 °C | 1/15 °C |
ma | 4/16 °C | 4/16 °C |
di | 4/14 °C | 4/14 °C |
wo | 9/15 °C | 9/15 °C |
do | 7/19 °C | 7/19 °C |
vr | 8/20 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 529 m | 0/13 °C | 1/15 °C | 4/16 °C | 4/14 °C | 9/15 °C | 7/19 °C | 8/20 °C |
| Dal 482 m | 0/13 °C | 1/15 °C | 4/16 °C | 4/14 °C | 9/15 °C | 7/19 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 420 m | Dal 380 m |
|---|---|---|
za | 0/13 °C | 0/14 °C |
zo | 1/14 °C | 1/15 °C |
ma | 4/14 °C | 4/15 °C |
di | 3/13 °C | 3/14 °C |
wo | 8/16 °C | 8/17 °C |
do | 7/21 °C | 7/22 °C |
vr | 7/21 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 420 m | 0/13 °C | 1/14 °C | 4/14 °C | 3/13 °C | 8/16 °C | 7/21 °C | 7/21 °C |
| Dal 380 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 4/15 °C | 3/14 °C | 8/17 °C | 7/22 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 610 m | Dal 560 m |
|---|---|---|
za | 2/10 °C | 2/10 °C |
zo | 2/14 °C | 2/14 °C |
ma | 5/14 °C | 5/14 °C |
di | 7/13 °C | 7/13 °C |
wo | 9/15 °C | 9/15 °C |
do | 7/19 °C | 7/19 °C |
vr | 8/20 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 610 m | 2/10 °C | 2/14 °C | 5/14 °C | 7/13 °C | 9/15 °C | 7/19 °C | 8/20 °C |
| Dal 560 m | 2/10 °C | 2/14 °C | 5/14 °C | 7/13 °C | 9/15 °C | 7/19 °C | 8/20 °C |
51-70 van 70 skigebieden

