Weersverwachting (skiweer/weer in de bergen)
| wo 13 mei Details » | do 14 mei Details » | vr 15 mei Details » | za 16 mei Details » | zo 17 mei Details » | ma 18 mei Details » | di 19 mei Details » |
|---|
woensdag, 13. mei 2026
donderdag, 14. mei 2026
vrijdag, 15. mei 2026
zaterdag, 16. mei 2026
zondag, 17. mei 2026
maandag, 18. mei 2026
dinsdag, 19. mei 2026
Weer Weer Weer Weer Weer Weer Weer | Berg 1712m Temperatuur | Dal 815 Temperatuur |
|---|---|---|
| 1 uur | 7°C | 15°C |
| 4 uur | 7°C | 15°C |
| 7 uur | 6°C | 14°C |
| 10 uur | 3°C | 11°C |
| 13 uur | 3°C | 11°C |
| 16 uur | 2°C | 10°C |
| 19 uur | 1°C | 9°C |
| 22 uur | 0°C | 8°C |
| Aantal zonuren | 5 uur | |
| 1 uur | -1°C | 7°C |
| 4 uur | -4°C | 4°C |
| 7 uur | -1°C | 7°C |
| 10 uur | 4°C | 12°C |
| 13 uur | 6°C | 14°C |
| 16 uur | 5°C | 13°C |
| 19 uur | 1°C | 9°C |
| 22 uur | -3°C | 5°C |
| Aantal zonuren | 12,5 uur | |
| 1 uur | -5°C | 3°C |
| 4 uur | -5°C | 3°C |
| 7 uur | -1°C | 7°C |
| 10 uur | 4°C | 12°C |
| 13 uur | 4°C | 12°C |
| 16 uur | 3°C | 11°C |
| 19 uur | 0°C | 8°C |
| 22 uur | -4°C | 4°C |
| Aantal zonuren | 8,5 uur | |
| 1 uur | -5°C | 3°C |
| 4 uur | -6°C | 2°C |
| 7 uur | -1°C | 7°C |
| 10 uur | 2°C | 10°C |
| 13 uur | 4°C | 12°C |
| 16 uur | 3°C | 11°C |
| 19 uur | -2°C | 6°C |
| 22 uur | -5°C | 3°C |
| Aantal zonuren | 11,5 uur | |
| 1 uur | -5°C | 3°C |
| 4 uur | -5°C | 3°C |
| 7 uur | -2°C | 6°C |
| 10 uur | 1°C | 9°C |
| 13 uur | 5°C | 13°C |
| 16 uur | 5°C | 13°C |
| 19 uur | 2°C | 10°C |
| 22 uur | -4°C | 4°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |
| 1 uur | -5°C | 3°C |
| 4 uur | -4°C | 4°C |
| 7 uur | 2°C | 10°C |
| 10 uur | 6°C | 14°C |
| 13 uur | 7°C | 15°C |
| 16 uur | 5°C | 13°C |
| 19 uur | 2°C | 10°C |
| 22 uur | -2°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 6 uur | |
| 1 uur | -3°C | 5°C |
| 4 uur | -3°C | 5°C |
| 7 uur | 2°C | 10°C |
| 10 uur | 9°C | 17°C |
| 13 uur | 11°C | 19°C |
| 16 uur | 12°C | 20°C |
| 19 uur | 6°C | 14°C |
| 22 uur | 2°C | 10°C |
| Aantal zonuren | 13,5 uur | |
Weer Weer Weer Weer Weer Weer Weer | 1 uur | 4 uur | 7 uur | 10 uur | 13 uur | 16 uur | 19 uur | 22 uur |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Berg 1712m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 7°C | 7°C | 6°C | 3°C | 3°C | 2°C | 1°C | 0°C |
| Dal 815m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 15°C | 15°C | 14°C | 11°C | 11°C | 10°C | 9°C | 8°C |
| Aantal zonuren | 5 uur | |||||||
| Berg 1712m | | | | | | | | |
| Temperatuur | -1°C | -4°C | -1°C | 4°C | 6°C | 5°C | 1°C | -3°C |
| Dal 815m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 7°C | 4°C | 7°C | 12°C | 14°C | 13°C | 9°C | 5°C |
| Aantal zonuren | 12,5 uur | |||||||
| Berg 1712m | | | | | | | | |
| Temperatuur | -5°C | -5°C | -1°C | 4°C | 4°C | 3°C | 0°C | -4°C |
| Dal 815m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 3°C | 3°C | 7°C | 12°C | 12°C | 11°C | 8°C | 4°C |
| Aantal zonuren | 8,5 uur | |||||||
| Berg 1712m | | | | | | | | |
| Temperatuur | -5°C | -6°C | -1°C | 2°C | 4°C | 3°C | -2°C | -5°C |
| Dal 815m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 3°C | 2°C | 7°C | 10°C | 12°C | 11°C | 6°C | 3°C |
| Aantal zonuren | 11,5 uur | |||||||
| Berg 1712m | | | | | | | | |
| Temperatuur | -5°C | -5°C | -2°C | 1°C | 5°C | 5°C | 2°C | -4°C |
| Dal 815m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 3°C | 3°C | 6°C | 9°C | 13°C | 13°C | 10°C | 4°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |||||||
| Berg 1712m | | | | | | | | |
| Temperatuur | -5°C | -4°C | 2°C | 6°C | 7°C | 5°C | 2°C | -2°C |
| Dal 815m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 3°C | 4°C | 10°C | 14°C | 15°C | 13°C | 10°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 6 uur | |||||||
| Berg 1712m | | | | | | | | |
| Temperatuur | -3°C | -3°C | 2°C | 9°C | 11°C | 12°C | 6°C | 2°C |
| Dal 815m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 5°C | 5°C | 10°C | 17°C | 19°C | 20°C | 14°C | 10°C |
| Aantal zonuren | 13,5 uur | |||||||
| Neerslag | 1 uur | 4 uur | 7 uur | 10 uur | 13 uur | 16 uur | 19 uur | 22 uur |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neer- slagkans | 20 % | 20 % | 70 % | 85 % | 70 % | 85 % | 20 % | 20 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | <1 l /m² | 6 l /m² | 7 l /m² | 2 l /m² | - | - |
| Sneeuw- grens | 3264 m | 3045 m | 2487 m | 2108 m | 1761 m | 1746 m | 1674 m | 1623 m |
| Verse sneeuw Berg 1712m Dal 815m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 52 % | 56 % | 86 % | 94 % | 96 % | 92 % | 89 % | 90 % |
| Luchtdruk in hPa | 1006 | 1004 | 1003 | 1004 | 1005 | 1006 | 1008 | 1011 |
| Neer- slagkans | 10 % | 10 % | 5 % | 5 % | 0 % | 20 % | 0 % | 0 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 1532 m | 1066 m | 1421 m | 1770 m | 1967 m | 1883 m | 1726 m | 1265 m |
| Verse sneeuw Berg 1712m Dal 815m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 90 % | 93 % | 70 % | 43 % | 38 % | 47 % | 61 % | 79 % |
| Luchtdruk in hPa | 1013 | 1016 | 1016 | 1012 | 1011 | 1010 | 1012 | 1014 |
| Neer- slagkans | 5 % | 10 % | 10 % | 20 % | 20 % | 20 % | 20 % | 10 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 1010 m | 992 m | 1408 m | 1702 m | 1788 m | 1753 m | 1597 m | 1029 m |
| Verse sneeuw Berg 1712m Dal 815m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 93 % | 94 % | 65 % | 39 % | 43 % | 52 % | 63 % | 89 % |
| Luchtdruk in hPa | 1017 | 1017 | 1016 | 1013 | 1011 | 1011 | 1011 | 1014 |
| Neer- slagkans | 15 % | 10 % | 10 % | 10 % | 15 % | 10 % | 5 % | 15 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 782 m | 792 m | 1356 m | 1474 m | 1636 m | 1687 m | 1491 m | 919 m |
| Verse sneeuw Berg 1712m Dal 815m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 99 % | 96 % | 63 % | 50 % | 32 % | 37 % | 61 % | 87 % |
| Luchtdruk in hPa | 1015 | 1015 | 1014 | 1012 | 1010 | 1011 | 1014 | 1018 |
| Neer- slagkans | 15 % | 20 % | 15 % | 20 % | 20 % | 20 % | 15 % | 5 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 842 m | 856 m | 1335 m | 1519 m | 1770 m | 1962 m | 1866 m | 1147 m |
| Verse sneeuw Berg 1712m Dal 815m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 89 % | 90 % | 76 % | 58 % | 45 % | 39 % | 63 % | 85 % |
| Luchtdruk in hPa | 1019 | 1020 | 1019 | 1017 | 1016 | 1014 | 1016 | 1020 |
| Neer- slagkans | 10 % | 20 % | 20 % | 20 % | 70 % | 85 % | 70 % | 5 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | <1 l /m² | <1 l /m² | <1 l /m² | - |
| Sneeuw- grens | 968 m | 1031 m | 1608 m | 1926 m | 1891 m | 1935 m | 1866 m | 2033 m |
| Verse sneeuw Berg 1712m Dal 815m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 91 % | 87 % | 59 % | 48 % | 47 % | 66 % | 90 % | 89 % |
| Luchtdruk in hPa | 1021 | 1021 | 1018 | 1016 | 1015 | 1015 | 1018 | 1020 |
| Neer- slagkans | 5 % | 5 % | 10 % | 5 % | 5 % | 5 % | 10 % | 10 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 1217 m | 1132 m | 2125 m | 2205 m | 2509 m | 2668 m | 2743 m | 2754 m |
| Verse sneeuw Berg 1712m Dal 815m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 91 % | 91 % | 70 % | 35 % | 27 % | 29 % | 61 % | 85 % |
| Luchtdruk in hPa | 1022 | 1022 | 1021 | 1018 | 1016 | 1015 | 1017 | 1020 |
| Wind | 1 uur | 4 uur | 7 uur | 10 uur | 13 uur | 16 uur | 19 uur | 22 uur |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Berg 1712m Ø in km/u Max. in km/u | NNW 0 4 | WNW 7 7 | WNW 18 22 | W 14 18 | WZW 32 32 | WZW 61 68 | WZW 72 79 | WZW 54 61 |
| Dal 815m Ø in km/u Max. in km/u | NNW 0 4 | WNW 7 7 | WNW 18 22 | W 14 18 | WZW 32 32 | WZW 61 68 | WZW 72 79 | WZW 54 61 |
| Berg 1712m Ø in km/u Max. in km/u | WZW 47 50 | WZW 32 36 | WZW 32 32 | WZW 36 40 | WZW 47 50 | W 54 61 | WZW 43 50 | WZW 50 54 |
| Dal 815m Ø in km/u Max. in km/u | WZW 47 50 | WZW 32 36 | WZW 32 32 | WZW 36 40 | WZW 47 50 | W 54 61 | WZW 43 50 | WZW 50 54 |
| Berg 1712m Ø in km/u Max. in km/u | W 29 29 | WZW 25 29 | WZW 18 22 | WZW 25 25 | ZW 22 25 | WZW 29 29 | W 32 36 | WZW 22 25 |
| Dal 815m Ø in km/u Max. in km/u | W 29 29 | WZW 25 29 | WZW 18 22 | WZW 25 25 | ZW 22 25 | WZW 29 29 | W 32 36 | WZW 22 25 |
| Berg 1712m Ø in km/u Max. in km/u | WZW 25 25 | WZW 18 22 | WZW 18 22 | W 36 40 | W 43 47 | W 40 43 | W 40 43 | WZW 25 25 |
| Dal 815m Ø in km/u Max. in km/u | WZW 25 25 | WZW 18 22 | WZW 18 22 | W 36 40 | W 43 47 | W 40 43 | W 40 43 | WZW 25 25 |
| Berg 1712m Ø in km/u Max. in km/u | W 18 22 | W 14 18 | WNW 11 14 | NW 14 14 | NW 14 18 | NW 18 18 | WNW 22 22 | W 7 7 |
| Dal 815m Ø in km/u Max. in km/u | W 18 22 | W 14 18 | WNW 11 14 | NW 14 14 | NW 14 18 | NW 18 18 | WNW 22 22 | W 7 7 |
| Berg 1712m Ø in km/u Max. in km/u | ZZW 4 4 | ZZO 4 4 | Z 4 4 | Z 4 7 | W 4 4 | W 11 11 | W 7 7 | W 11 11 |
| Dal 815m Ø in km/u Max. in km/u | ZZW 4 4 | ZZO 4 4 | Z 4 4 | Z 4 7 | W 4 4 | W 11 11 | W 7 7 | W 11 11 |
| Berg 1712m Ø in km/u Max. in km/u | W 11 11 | W 7 7 | WZW 4 4 | WZW 7 7 | W 14 18 | W 25 29 | WZW 25 29 | WZW 18 18 |
| Dal 815m Ø in km/u Max. in km/u | W 11 11 | W 7 7 | WZW 4 4 | WZW 7 7 | W 14 18 | W 25 29 | WZW 25 29 | WZW 18 18 |
| Wind | Berg 1712m Ø in km/u Max. in km/u | Dal 815m Ø in km/u Max. in km/u |
|---|---|---|
| 1 uur | NNW 0 4 | NNW 0 4 |
| 4 uur | WNW 7 7 | WNW 7 7 |
| 7 uur | WNW 18 22 | WNW 18 22 |
| 10 uur | W 14 18 | W 14 18 |
| 13 uur | WZW 32 32 | WZW 32 32 |
| 16 uur | WZW 61 68 | WZW 61 68 |
| 19 uur | WZW 72 79 | WZW 72 79 |
| 22 uur | WZW 54 61 | WZW 54 61 |
| 1 uur | WZW 47 50 | WZW 47 50 |
| 4 uur | WZW 32 36 | WZW 32 36 |
| 7 uur | WZW 32 32 | WZW 32 32 |
| 10 uur | WZW 36 40 | WZW 36 40 |
| 13 uur | WZW 47 50 | WZW 47 50 |
| 16 uur | W 54 61 | W 54 61 |
| 19 uur | WZW 43 50 | WZW 43 50 |
| 22 uur | WZW 50 54 | WZW 50 54 |
| 1 uur | W 29 29 | W 29 29 |
| 4 uur | WZW 25 29 | WZW 25 29 |
| 7 uur | WZW 18 22 | WZW 18 22 |
| 10 uur | WZW 25 25 | WZW 25 25 |
| 13 uur | ZW 22 25 | ZW 22 25 |
| 16 uur | WZW 29 29 | WZW 29 29 |
| 19 uur | W 32 36 | W 32 36 |
| 22 uur | WZW 22 25 | WZW 22 25 |
| 1 uur | WZW 25 25 | WZW 25 25 |
| 4 uur | WZW 18 22 | WZW 18 22 |
| 7 uur | WZW 18 22 | WZW 18 22 |
| 10 uur | W 36 40 | W 36 40 |
| 13 uur | W 43 47 | W 43 47 |
| 16 uur | W 40 43 | W 40 43 |
| 19 uur | W 40 43 | W 40 43 |
| 22 uur | WZW 25 25 | WZW 25 25 |
| 1 uur | W 18 22 | W 18 22 |
| 4 uur | W 14 18 | W 14 18 |
| 7 uur | WNW 11 14 | WNW 11 14 |
| 10 uur | NW 14 14 | NW 14 14 |
| 13 uur | NW 14 18 | NW 14 18 |
| 16 uur | NW 18 18 | NW 18 18 |
| 19 uur | WNW 22 22 | WNW 22 22 |
| 22 uur | W 7 7 | W 7 7 |
| 1 uur | ZZW 4 4 | ZZW 4 4 |
| 4 uur | ZZO 4 4 | ZZO 4 4 |
| 7 uur | Z 4 4 | Z 4 4 |
| 10 uur | Z 4 7 | Z 4 7 |
| 13 uur | W 4 4 | W 4 4 |
| 16 uur | W 11 11 | W 11 11 |
| 19 uur | W 7 7 | W 7 7 |
| 22 uur | W 11 11 | W 11 11 |
| 1 uur | W 11 11 | W 11 11 |
| 4 uur | W 7 7 | W 7 7 |
| 7 uur | WZW 4 4 | WZW 4 4 |
| 10 uur | WZW 7 7 | WZW 7 7 |
| 13 uur | W 14 18 | W 14 18 |
| 16 uur | W 25 29 | W 25 29 |
| 19 uur | WZW 25 29 | WZW 25 29 |
| 22 uur | WZW 18 18 | WZW 18 18 |
| Astronomische gegevens | ||
|---|---|---|
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:40 uur 05:19 uur 20:34 uur 21:13 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 03:32 uur 16:58 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:39 uur 05:17 uur 20:36 uur 21:15 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 03:48 uur 18:24 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:37 uur 05:16 uur 20:37 uur 21:17 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 04:08 uur 19:54 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:35 uur 05:15 uur 20:39 uur 21:18 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 04:35 uur 21:25 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:34 uur 05:13 uur 20:40 uur 21:20 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 05:13 uur 22:49 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:32 uur 05:12 uur 20:41 uur 21:21 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 06:06 uur 23:57 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:31 uur 05:11 uur 20:43 uur 21:23 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 07:18 uur - uur | |
| wo 13 mei Details » | do 14 mei Details » | vr 15 mei Details » | za 16 mei Details » | zo 17 mei Details » | ma 18 mei Details » | di 19 mei Details » |
|---|
Weer Bridal Veil Mountain Resort (in ontwikkeling) / Skiweer & weer in de bergen Bridal Veil Mountain Resort (in ontwikkeling)
Bron www.wetter.net
Wilt u het weer ook op uw website vermeld hebben? Dat kunnen wij voor u regelen »
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Dit skigebied boeken
Tips voor de skivakantie