Weersverwachting (skiweer/weer in de bergen)
| vr 15 mei Details » | za 16 mei Details » | zo 17 mei Details » | ma 18 mei Details » | di 19 mei Details » | wo 20 mei Details » | do 21 mei Details » |
|---|
vrijdag, 15. mei 2026
zaterdag, 16. mei 2026
zondag, 17. mei 2026
maandag, 18. mei 2026
dinsdag, 19. mei 2026
woensdag, 20. mei 2026
donderdag, 21. mei 2026
Weer Weer Weer Weer Weer Weer Weer | Berg 2856m Temperatuur | Dal 2650 Temperatuur |
|---|---|---|
| 2 uur | 12°C | 14°C |
| 5 uur | 12°C | 14°C |
| 8 uur | 12°C | 14°C |
| 11 uur | 12°C | 14°C |
| 14 uur | 10°C | 12°C |
| 17 uur | 10°C | 12°C |
| 20 uur | 10°C | 12°C |
| 23 uur | 10°C | 12°C |
| Aantal zonuren | 12,5 uur | |
| 2 uur | 9°C | 11°C |
| 5 uur | 7°C | 9°C |
| 8 uur | 7°C | 9°C |
| 11 uur | 7°C | 9°C |
| 14 uur | 6°C | 8°C |
| 17 uur | 6°C | 8°C |
| 20 uur | 5°C | 7°C |
| 23 uur | 7°C | 9°C |
| Aantal zonuren | 12 uur | |
| 2 uur | 8°C | 10°C |
| 5 uur | 7°C | 9°C |
| 8 uur | 8°C | 10°C |
| 11 uur | 6°C | 8°C |
| 14 uur | 6°C | 8°C |
| 17 uur | 5°C | 7°C |
| 20 uur | 4°C | 6°C |
| 23 uur | 4°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 11 uur | |
| 2 uur | 3°C | 5°C |
| 5 uur | 2°C | 4°C |
| 8 uur | 2°C | 4°C |
| 11 uur | 4°C | 6°C |
| 14 uur | 7°C | 9°C |
| 17 uur | 8°C | 10°C |
| 20 uur | 7°C | 9°C |
| 23 uur | 7°C | 9°C |
| Aantal zonuren | 13 uur | |
| 2 uur | 8°C | 10°C |
| 5 uur | 8°C | 10°C |
| 8 uur | 8°C | 10°C |
| 11 uur | 9°C | 11°C |
| 14 uur | 10°C | 12°C |
| 17 uur | 11°C | 13°C |
| 20 uur | 10°C | 12°C |
| 23 uur | 10°C | 12°C |
| Aantal zonuren | 13 uur | |
| 2 uur | 10°C | 12°C |
| 5 uur | 11°C | 13°C |
| 8 uur | 11°C | 13°C |
| 11 uur | 11°C | 13°C |
| 14 uur | 12°C | 14°C |
| 17 uur | 12°C | 14°C |
| 20 uur | 12°C | 14°C |
| 23 uur | 11°C | 13°C |
| Aantal zonuren | 8,5 uur | |
| 2 uur | 11°C | 13°C |
| 5 uur | 11°C | 13°C |
| 8 uur | 11°C | 13°C |
| 11 uur | 11°C | 13°C |
| 14 uur | 12°C | 14°C |
| 17 uur | 11°C | 13°C |
| 20 uur | 11°C | 13°C |
| 23 uur | 11°C | 13°C |
| Aantal zonuren | 12,5 uur | |
Weer Weer Weer Weer Weer Weer Weer | 2 uur | 5 uur | 8 uur | 11 uur | 14 uur | 17 uur | 20 uur | 23 uur |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Berg 2856m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 12°C | 12°C | 12°C | 12°C | 10°C | 10°C | 10°C | 10°C |
| Dal 2650m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 14°C | 14°C | 14°C | 14°C | 12°C | 12°C | 12°C | 12°C |
| Aantal zonuren | 12,5 uur | |||||||
| Berg 2856m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 9°C | 7°C | 7°C | 7°C | 6°C | 6°C | 5°C | 7°C |
| Dal 2650m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 11°C | 9°C | 9°C | 9°C | 8°C | 8°C | 7°C | 9°C |
| Aantal zonuren | 12 uur | |||||||
| Berg 2856m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 8°C | 7°C | 8°C | 6°C | 6°C | 5°C | 4°C | 4°C |
| Dal 2650m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 10°C | 9°C | 10°C | 8°C | 8°C | 7°C | 6°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 11 uur | |||||||
| Berg 2856m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 3°C | 2°C | 2°C | 4°C | 7°C | 8°C | 7°C | 7°C |
| Dal 2650m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 5°C | 4°C | 4°C | 6°C | 9°C | 10°C | 9°C | 9°C |
| Aantal zonuren | 13 uur | |||||||
| Berg 2856m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 8°C | 8°C | 8°C | 9°C | 10°C | 11°C | 10°C | 10°C |
| Dal 2650m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 10°C | 10°C | 10°C | 11°C | 12°C | 13°C | 12°C | 12°C |
| Aantal zonuren | 13 uur | |||||||
| Berg 2856m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 10°C | 11°C | 11°C | 11°C | 12°C | 12°C | 12°C | 11°C |
| Dal 2650m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 12°C | 13°C | 13°C | 13°C | 14°C | 14°C | 14°C | 13°C |
| Aantal zonuren | 8,5 uur | |||||||
| Berg 2856m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 11°C | 11°C | 11°C | 11°C | 12°C | 11°C | 11°C | 11°C |
| Dal 2650m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 13°C | 13°C | 13°C | 13°C | 14°C | 13°C | 13°C | 13°C |
| Aantal zonuren | 12,5 uur | |||||||
| Neerslag | 2 uur | 5 uur | 8 uur | 11 uur | 14 uur | 17 uur | 20 uur | 23 uur |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neer- slagkans | 0 % | 5 % | 10 % | 5 % | 0 % | 0 % | 0 % | 0 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 4147 m | 4136 m | 4160 m | 4201 m | 4258 m | 4289 m | 4392 m | 4388 m |
| Verse sneeuw Berg 2856m Dal 2650m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 25 % | 21 % | 19 % | 18 % | 36 % | 39 % | 32 % | 25 % |
| Luchtdruk in hPa | 1013 | 1013 | 1013 | 1013 | 1011 | 1010 | 1011 | 1011 |
| Neer- slagkans | 0 % | 5 % | 10 % | 10 % | 5 % | 5 % | 0 % | 5 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 4235 m | 4153 m | 4113 m | 3973 m | 3936 m | 4133 m | 4075 m | 3979 m |
| Verse sneeuw Berg 2856m Dal 2650m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 24 % | 25 % | 21 % | 22 % | 45 % | 60 % | 48 % | 34 % |
| Luchtdruk in hPa | 1011 | 1010 | 1010 | 1010 | 1008 | 1006 | 1007 | 1008 |
| Neer- slagkans | 10 % | 10 % | 10 % | 5 % | 10 % | 10 % | 10 % | 5 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 3892 m | 3957 m | 3819 m | 3835 m | 4125 m | 4288 m | 4272 m | 4246 m |
| Verse sneeuw Berg 2856m Dal 2650m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 26 % | 27 % | 24 % | 34 % | 48 % | 60 % | 60 % | 46 % |
| Luchtdruk in hPa | 1008 | 1007 | 1008 | 1006 | 1004 | 1003 | 1006 | 1009 |
| Neer- slagkans | 5 % | 0 % | 0 % | 0 % | 0 % | 0 % | 0 % | 0 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 4153 m | 3678 m | 3291 m | 3241 m | 3008 m | 3368 m | 3952 m | 3871 m |
| Verse sneeuw Berg 2856m Dal 2650m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 35 % | 27 % | 23 % | 19 % | 17 % | 18 % | 30 % | 19 % |
| Luchtdruk in hPa | 1010 | 1011 | 1012 | 1012 | 1010 | 1009 | 1012 | 1014 |
| Neer- slagkans | 0 % | 0 % | 0 % | 0 % | 0 % | 5 % | 5 % | 10 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 3857 m | 3788 m | 3923 m | 3942 m | 3946 m | 3757 m | 3927 m | 4157 m |
| Verse sneeuw Berg 2856m Dal 2650m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 14 % | 12 % | 11 % | 13 % | 17 % | 19 % | 23 % | 19 % |
| Luchtdruk in hPa | 1013 | 1014 | 1015 | 1014 | 1013 | 1012 | 1014 | 1015 |
| Neer- slagkans | 10 % | 10 % | 10 % | 15 % | 10 % | 15 % | 15 % | 15 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 4111 m | 3987 m | 3873 m | 3845 m | 3822 m | 3935 m | 4015 m | 3955 m |
| Verse sneeuw Berg 2856m Dal 2650m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 19 % | 16 % | 13 % | 15 % | 17 % | 22 % | 21 % | 19 % |
| Luchtdruk in hPa | 1014 | 1014 | 1014 | 1014 | 1012 | 1011 | 1012 | 1013 |
| Neer- slagkans | 10 % | 0 % | 0 % | 0 % | 0 % | 5 % | 10 % | 5 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 3968 m | 3937 m | 3903 m | 3888 m | 3772 m | 3822 m | 3773 m | 3757 m |
| Verse sneeuw Berg 2856m Dal 2650m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 21 % | 21 % | 21 % | 26 % | 30 % | 40 % | 37 % | 34 % |
| Luchtdruk in hPa | 1012 | 1012 | 1013 | 1012 | 1010 | 1009 | 1011 | 1011 |
| Wind | 2 uur | 5 uur | 8 uur | 11 uur | 14 uur | 17 uur | 20 uur | 23 uur |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Berg 2856m Ø in km/u Max. in km/u | WNW 18 22 | WNW 18 18 | W 11 11 | ZW 7 11 | WZW 14 14 | WZW 18 22 | W 36 40 | W 40 43 |
| Dal 2650m Ø in km/u Max. in km/u | WNW 18 22 | WNW 18 18 | W 11 11 | ZW 7 11 | WZW 14 14 | WZW 18 22 | W 36 40 | W 40 43 |
| Berg 2856m Ø in km/u Max. in km/u | W 40 43 | WNW 32 36 | WNW 29 32 | WNW 25 25 | W 32 32 | WZW 25 29 | W 40 43 | WNW 29 29 |
| Dal 2650m Ø in km/u Max. in km/u | W 40 43 | WNW 32 36 | WNW 29 32 | WNW 25 25 | W 32 32 | WZW 25 29 | W 40 43 | WNW 29 29 |
| Berg 2856m Ø in km/u Max. in km/u | NW 22 25 | NW 14 14 | WNW 7 11 | W 14 14 | WZW 22 22 | WZW 25 29 | W 36 40 | NW 25 29 |
| Dal 2650m Ø in km/u Max. in km/u | NW 22 25 | NW 14 14 | WNW 7 11 | W 14 14 | WZW 22 22 | WZW 25 29 | W 36 40 | NW 25 29 |
| Berg 2856m Ø in km/u Max. in km/u | NNO 22 22 | NO 22 22 | NO 18 18 | NO 11 14 | NNO 4 7 | WNW 7 11 | N 7 11 | O 7 7 |
| Dal 2650m Ø in km/u Max. in km/u | NNO 22 22 | NO 22 22 | NO 18 18 | NO 11 14 | NNO 4 7 | WNW 7 11 | N 7 11 | O 7 7 |
| Berg 2856m Ø in km/u Max. in km/u | O 11 11 | O 11 11 | OZW 18 18 | OZW 11 14 | Z 4 7 | WNW 7 11 | NW 14 14 | NW 14 18 |
| Dal 2650m Ø in km/u Max. in km/u | O 11 11 | O 11 11 | OZW 18 18 | OZW 11 14 | Z 4 7 | WNW 7 11 | NW 14 14 | NW 14 18 |
| Berg 2856m Ø in km/u Max. in km/u | NNW 7 7 | O 7 11 | OZW 18 22 | OZW 22 22 | OZW 14 14 | NNO 0 7 | NO 7 7 | NNW 4 7 |
| Dal 2650m Ø in km/u Max. in km/u | NNW 7 7 | O 7 11 | OZW 18 22 | OZW 22 22 | OZW 14 14 | NNO 0 7 | NO 7 7 | NNW 4 7 |
| Berg 2856m Ø in km/u Max. in km/u | WNW 4 7 | ZO 4 4 | ZO 7 7 | OZW 7 7 | ZZO 0 11 | WZW 11 14 | W 14 14 | WNW 14 18 |
| Dal 2650m Ø in km/u Max. in km/u | WNW 4 7 | ZO 4 4 | ZO 7 7 | OZW 7 7 | ZZO 0 11 | WZW 11 14 | W 14 14 | WNW 14 18 |
| Wind | Berg 2856m Ø in km/u Max. in km/u | Dal 2650m Ø in km/u Max. in km/u |
|---|---|---|
| 2 uur | WNW 18 22 | WNW 18 22 |
| 5 uur | WNW 18 18 | WNW 18 18 |
| 8 uur | W 11 11 | W 11 11 |
| 11 uur | ZW 7 11 | ZW 7 11 |
| 14 uur | WZW 14 14 | WZW 14 14 |
| 17 uur | WZW 18 22 | WZW 18 22 |
| 20 uur | W 36 40 | W 36 40 |
| 23 uur | W 40 43 | W 40 43 |
| 2 uur | W 40 43 | W 40 43 |
| 5 uur | WNW 32 36 | WNW 32 36 |
| 8 uur | WNW 29 32 | WNW 29 32 |
| 11 uur | WNW 25 25 | WNW 25 25 |
| 14 uur | W 32 32 | W 32 32 |
| 17 uur | WZW 25 29 | WZW 25 29 |
| 20 uur | W 40 43 | W 40 43 |
| 23 uur | WNW 29 29 | WNW 29 29 |
| 2 uur | NW 22 25 | NW 22 25 |
| 5 uur | NW 14 14 | NW 14 14 |
| 8 uur | WNW 7 11 | WNW 7 11 |
| 11 uur | W 14 14 | W 14 14 |
| 14 uur | WZW 22 22 | WZW 22 22 |
| 17 uur | WZW 25 29 | WZW 25 29 |
| 20 uur | W 36 40 | W 36 40 |
| 23 uur | NW 25 29 | NW 25 29 |
| 2 uur | NNO 22 22 | NNO 22 22 |
| 5 uur | NO 22 22 | NO 22 22 |
| 8 uur | NO 18 18 | NO 18 18 |
| 11 uur | NO 11 14 | NO 11 14 |
| 14 uur | NNO 4 7 | NNO 4 7 |
| 17 uur | WNW 7 11 | WNW 7 11 |
| 20 uur | N 7 11 | N 7 11 |
| 23 uur | O 7 7 | O 7 7 |
| 2 uur | O 11 11 | O 11 11 |
| 5 uur | O 11 11 | O 11 11 |
| 8 uur | OZW 18 18 | OZW 18 18 |
| 11 uur | OZW 11 14 | OZW 11 14 |
| 14 uur | Z 4 7 | Z 4 7 |
| 17 uur | WNW 7 11 | WNW 7 11 |
| 20 uur | NW 14 14 | NW 14 14 |
| 23 uur | NW 14 18 | NW 14 18 |
| 2 uur | NNW 7 7 | NNW 7 7 |
| 5 uur | O 7 11 | O 7 11 |
| 8 uur | OZW 18 22 | OZW 18 22 |
| 11 uur | OZW 22 22 | OZW 22 22 |
| 14 uur | OZW 14 14 | OZW 14 14 |
| 17 uur | NNO 0 7 | NNO 0 7 |
| 20 uur | NO 7 7 | NO 7 7 |
| 23 uur | NNW 4 7 | NNW 4 7 |
| 2 uur | WNW 4 7 | WNW 4 7 |
| 5 uur | ZO 4 4 | ZO 4 4 |
| 8 uur | ZO 7 7 | ZO 7 7 |
| 11 uur | OZW 7 7 | OZW 7 7 |
| 14 uur | ZZO 0 11 | ZZO 0 11 |
| 17 uur | WZW 11 14 | WZW 11 14 |
| 20 uur | W 14 14 | W 14 14 |
| 23 uur | WNW 14 18 | WNW 14 18 |
| Astronomische gegevens | ||
|---|---|---|
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 05:19 uur 05:47 uur 19:44 uur 20:11 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 04:34 uur 18:54 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 05:18 uur 05:46 uur 19:45 uur 20:12 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 05:15 uur 20:11 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 05:17 uur 05:45 uur 19:45 uur 20:13 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 06:05 uur 21:27 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 05:16 uur 05:44 uur 19:46 uur 20:14 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 07:06 uur 22:34 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 05:16 uur 05:44 uur 19:47 uur 20:14 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 08:15 uur 23:32 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 05:15 uur 05:43 uur 19:47 uur 20:15 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 09:28 uur - uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 05:14 uur 05:43 uur 19:48 uur 20:16 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 10:40 uur 00:18 uur | |
| vr 15 mei Details » | za 16 mei Details » | zo 17 mei Details » | ma 18 mei Details » | di 19 mei Details » | wo 20 mei Details » | do 21 mei Details » |
|---|
Weer Las Vegas Ski and Snowboard Resort – Lee Canyon / Skiweer & weer in de bergen Las Vegas Ski and Snowboard Resort – Lee Canyon
Bron www.wetter.net
Wilt u het weer ook op uw website vermeld hebben? Dat kunnen wij voor u regelen »
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Dit skigebied boeken
Tips voor de skivakantie