Einde seizoen Alpen (einde skiseizoen)
Skigebieden gerangschikt op de einddatum van het skiseizoen in de Alpen (seizoensfinale resp. sluiting seizoen in de Alpen)
Alpen: einde van het skiseizoen
391 skigebieden met einde seizoen in de Alpen
Skigebied in de Alpen het hele jaar geopend
| Seizoen | 25.12.2026 - 18.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 21.11.2026 - 11.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 27.11.2026 - 11.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 05.12.2026 - 11.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 05.12.2026 - 11.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 05.12.2026 - 11.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 28.11.2026 - 11.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 28.11.2026 - 11.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 28.11.2026 - 11.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 28.11.2026 - 11.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 28.11.2026 - 11.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 20.11.2026 - 11.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 12.12.2026 - 11.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 12.12.2026 - 11.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 05.12.2026 - 11.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 12.12.2026 - 11.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 05.12.2026 - 11.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 12.12.2026 - 11.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 05.12.2026 - 11.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 05.12.2026 - 11.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 05.12.2026 - 11.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 26.11.2026 - 11.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 27.11.2026 - 11.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 28.11.2026 - 11.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 27.11.2026 - 11.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 28.11.2026 - 11.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 05.12.2026 - 11.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 28.11.2026 - 04.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 05.12.2026 - 04.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 05.12.2026 - 04.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 05.12.2026 - 04.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 05.12.2026 - 04.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 03.12.2026 - 04.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 18.12.2026 - 04.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 05.12.2026 - 04.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 05.12.2026 - 04.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 28.11.2026 - 04.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 27.11.2026 - 04.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 05.12.2026 - 04.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 04.12.2026 - 04.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 19.12.2026 - 04.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 21.11.2026 - 04.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 28.11.2026 - 04.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 05.12.2026 - 04.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 05.12.2026 - 04.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 05.12.2026 - 04.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 19.12.2026 - 04.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 19.12.2026 - 04.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 28.11.2026 - 04.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 19.12.2026 - 04.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 28.11.2026 - 04.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 05.12.2026 - 03.04.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 05.12.2026 - 29.03.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 05.12.2026 - 29.03.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 12.12.2026 - 29.03.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 12.12.2026 - 29.03.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 12.12.2026 - 29.03.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 12.12.2026 - 28.03.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 28.11.2026 - 28.03.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
| Seizoen | 05.12.2026 - 28.03.2027 |
| Skigebied | Skigebied gesloten |
51-250 van 391 skigebieden