Sneeuwhoogten in het dal wereldwijd
Skigebieden gerangschikt naar de sneeuwhoogte in de dalen wereldwijd - Sneeuwconditie in het dal wereldwijd voor skiërs
Sneeuw in het dal wereldwijd
Meeste sneeuw wereldwijd:
Aantal cm sneeuw in het dal wereldwijd (alle skigebieden met actuele sneeuwberichten)
875 skigebieden gesloten
Skigebied open
2,7 van 2,7 km piste (100% open)
2 van 2 liften
290 cm berg (1520 m)
160 cm dal (1300 m)
Skigebied open
10 van 10 km piste (100% open)
3 van 3 liften
340 cm berg (1670 m)
120 cm dal (1235 m)
Skigebied open
9 van 31 km piste (29% open)
2 van 9 liften
201 cm berg (2603 m)
110 cm dal (1478 m)
Skigebied open
43 van 89,8 km piste (48% open)
7 van 25 liften
318 cm berg (3369 m)
97 cm dal (2424 m)
Skigebied open
14,4 van 55 km piste (26% open)
3 van 9 liften
160 cm berg (3113 m)
95 cm dal (2150 m)
Skigebied open
3 van 3 km piste (100% open)
1 van 1 liften
150 cm berg (2200 m)
80 cm dal (1850 m)
Skigebied open
11 van 21 km piste (52% open)
5 van 6 liften
65 cm berg (909 m)
45 cm dal (520 m)
Skigebied open
0,4 van 0,4 km piste (100% open)
6 van 6 liften
40 cm berg (110 m)
40 cm dal (60 m)
Skigebied open
0,3 van 0,3 km piste (100% open)
3 van 3 liften
40 cm berg (122 m)
40 cm dal (82 m)
Skigebied open
1 van 1 km piste (100% open)
7 van 8 liften
40 cm berg (210 m)
40 cm dal (150 m)
Skigebied open
0,6 van 0,6 km piste (100% open)
9 van 10 liften
40 cm berg (80 m)
40 cm dal (15 m)
Skigebied open
0,5 van 0,5 km piste (100% open)
7 van 7 liften
40 cm berg (52 m)
40 cm dal (30 m)
Skigebied open
0,3 van 0,3 km piste (100% open)
3 van 3 liften
40 cm berg (25 m)
40 cm dal (5 m)
Skigebied open
0,3 van 0,3 km piste (100% open)
4 van 4 liften
40 cm berg (30 m)
40 cm dal (10 m)
Skigebied open
0,3 van 0,3 km piste (100% open)
3 van 3 liften
40 cm berg (30 m)
40 cm dal (10 m)
Skigebied open
81 van 109 km piste (74% open)
11 van 12 liften
214 cm berg (2730 m)
35 cm dal (1660 m)
Skigebied open
0,5 van 0,5 km piste (100% open)
4 van 4 liften
30 cm berg (136 m)
30 cm dal (100 m)
Skigebied open Skigebied in het weekend geopend: Vr, Za, Zo
6 van 52 km piste (12% open)
2 van 9 liften
74 cm berg (3790 m)
25 cm dal (3286 m)
Skigebied open
14 van 65 km piste (22% open)
6 van 26 liften
320 cm berg (3210 m)
0 cm dal (1695 m)
Skigebied open
20 van 62,5 km piste (32% open)
9 van 24 liften
220 cm berg (3029 m)
0 cm dal (768 m)
Skigebied open
13 van 200 km piste (7% open)
5 van 27 liften
114 cm berg (2284 m)
0 cm dal (675 m)
Skigebied open
35 van 322 km piste (11% open)
11 van 51 liften
100 cm berg (3899 m)
0 cm dal (1562 m)
Skigebied open
20 van 200 km piste (10% open)
3 van 43 liften
66 cm berg (2745 m)
0 cm dal (1890 m)
Skigebied open
14 van 220 km piste (6% open)
8 van 40 liften
340 cm berg (3523 m)
0 cm dal (1280 m)
Skigebied open Skigebied in het weekend geopend: Vr, Za, Zo
1,6 van 118,4 km piste (1% open)
1 van 22 liften
70 cm berg (1293 m)
0 cm dal (355 m)
Skigebied open
33 van 64 km piste (52% open)
10 van 20 liften
305 cm berg (3250 m)
0 cm dal (1500 m)
Skigebied open
3 van 38 km piste (8% open)
1 van 8 liften
25 cm berg (629 m)
0 cm dal (416 m)
Skigebied open
4 van 83 km piste (5% open)
2 van 47 liften
35 cm berg (2307 m)
0 cm dal (1340 m)
Skigebied gesloten
0 van 15,4 km piste (0% open)
0 van 7 liften
145 cm berg (2347 m)
35 cm dal (1684 m)
Skigebied gesloten tijdelijk
0 van 36 km piste (0% open)
0 van 8 liften
180 cm berg (3122 m)
0 cm dal (2108 m)
Skigebied gesloten
0 van 239 km piste (0% open)
0 van 45 liften
0 cm berg (2872 m)
0 cm dal (1360 m)
Skigebied gesloten
0 van 150,1 km piste (0% open)
0 van 52 liften
0 cm berg (2500 m)
0 cm dal (580 m)
Skigebied gesloten
0 van 89,1 km piste (0% open)
0 van 38 liften
0 cm berg (2378 m)
0 cm dal (600 m)
Skigebied gesloten
0 van 77 km piste (0% open)
0 van 27 liften
0 cm berg (2000 m)
0 cm dal (760 m)
Skigebied gesloten
0 van 20,5 km piste (0% open)
0 van 10 liften
0 cm berg (2054 m)
0 cm dal (610 m)
Skigebied gesloten
0 van 142 km piste (0% open)
0 van 61 liften
- cm berg (2500 m)
0 cm dal (630 m)
Skigebied gesloten
0 van 43,5 km piste (0% open)
0 van 17 liften
- cm berg (1965 m)
0 cm dal (896 m)
Skigebied gesloten
0 van 70 km piste (0% open)
0 van 12 liften
0 cm berg (2785 m)
0 cm dal (1250 m)
Skigebied gesloten
0 van 42,5 km piste (0% open)
0 van 12 liften
0 cm berg (2118 m)
0 cm dal (868 m)
Skigebied gesloten
0 van 54 km piste (0% open)
0 van 9 liften
0 cm berg (2488 m)
0 cm dal (1450 m)
Skigebied gesloten
0 van 26,7 km piste (0% open)
0 van 9 liften
0 cm berg (2100 m)
0 cm dal (650 m)
Skigebied gesloten
0 van 39,9 km piste (0% open)
0 van 13 liften
0 cm berg (2000 m)
0 cm dal (600 m)
Skigebied gesloten
0 van 29 km piste (0% open)
0 van 7 liften
0 cm berg (2180 m)
0 cm dal (1048 m)
Skigebied gesloten
0 van 32,5 km piste (0% open)
0 van 10 liften
0 cm berg (2175 m)
0 cm dal (950 m)
Skigebied gesloten
0 van 26,1 km piste (0% open)
0 van 8 liften
0 cm berg (3200 m)
0 cm dal (1559 m)
Skigebied gesloten
0 van 40 km piste (0% open)
0 van 9 liften
0 cm berg (2060 m)
0 cm dal (820 m)
Skigebied gesloten
0 van 29,3 km piste (0% open)
0 van 8 liften
- cm berg (2300 m)
0 cm dal (1423 m)
Skigebied gesloten
0 van 26,2 km piste (0% open)
0 van 10 liften
0 cm berg (2222 m)
0 cm dal (1600 m)
Skigebied gesloten
0 van 24,4 km piste (0% open)
0 van 6 liften
- cm berg (2142 m)
0 cm dal (547 m)
Skigebied gesloten
0 van 10,6 km piste (0% open)
0 van 8 liften
0 cm berg (1648 m)
0 cm dal (1055 m)
1-50 van 903 skigebieden